İnegöl Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
İnegöl Otogarı
place
Osmaniye Mah. Şebboy Cad. 16400 İnegöl/Bursa
local_phone
+902243722314

İnegöl

Mobilya sanayisi bakımından Türkiye’nin en gelişmiş ilçelerinden ve Bursa’nın en kalabalık nüfusa sahip ilçelerinden biri olan İnegöl’ün modern ve geniş bir otobüs terminali var. Her gün yüzlerce yolcuya hizmet veren terminal aynı zamanda Eskişehir, Konya ve Ankara’dan Bursa ve İstanbul’a giden ve gelen otobüsler için bir mola noktası olarak da hizmet veriyor.

30’dan fazla yakın otobüs firmasının bilet satış ofisinin bulunduğu İnegöl Terminali’nden 7 gün 24 saat Türkiye'nin dört bir yanına otobüs bulabilirsiniz. Terminalin hemen yanında yolcuların alışveriş yapabileceği ve yemek yiyebileceği bir AVM bulunuyor. Terminalin çevresi de restoranlar, kafeler ve pastaneler ile dolu.

Hem Bursa’ya hem de Bursa’nın bütün ilçe ve köylerine de minibüs bulabileceğiniz İnegöl Terminali, ilçe merkezinde olduğu için yürüyerek, belediye otobüsleri ve taksi ile kolayca terminalden istediğiniz mahalleye gidebilirsiniz.

Şehir Merkezinden İnegöl Otogarı'na Ulaşım

İnegöl Otobüs Terminali, Bursa’ya bağlı ilçelerden İnegöl’ün merkezine yürüme mesafesinde yer alıyor. Bu sayede tarihi ilçenin merkezinden terminale herhangi bir araca binmeden gelebilirsiniz. Ağır bavullarla yola çıkanlar veya yürümek istemeyenler ise İnegöl Terminali’ne servis, minibüs veya taksi gibi farklı ihtiyaçlara yanıt veren taşıtlarla ulaşım sağlayabilirler. 

Yolcu Servisleri  

Bursa’nın İnegöl ilçesinde yer alan otobüs terminali, merkeze sadece birkaç yüz metre mesafede konumlanıyor. Bu sayede terminale yolculukta servisler genellikle ağır bavullarla yola çıkanlar tarafından tercih ediliyor. İnegöl’ün çeşitli bölgelerinden geçerek terminal binasına ulaşan servislerle yolculuk süresi ise genellikle 10 dakikayı geçmiyor. 

Minibüs   

Servis saatini kaçıran veya servis güzergahı dışında bulunan yolcular ise minibüslere binerek İnegöl Otobüs Terminali’ne ulaşabilirler. Minibüsler ayrıca Bursa şehir merkezinden ve diğer yakın ilçelerden terminale ulaşımda sıklıkla tercih ediliyor. 

Taksi 

İnegöl ilçe merkezinde neredeyse her noktadan rahatlıkla taksi bularak terminale gelebilirsiniz. Servis beklemek istemeyenler için de ideal olan taksilerle ilçenin çeşitli yerleşim alanlarından terminale 5-15 dakika içinde yolculuk yapabilirsiniz. Bulunduğunuz noktaya önceden taksi çağırdığınızda ise otobüse daha kolay yetişme fırsatı bulabilirsiniz. 

Otobüs

Bursa’ya bağlı bir başka ilçe olan Kestel’den İnegöl Terminali’ne gelirken Burulaş otobüslerini kullanabilirsiniz. Sabah saatlerinde seferlerine başlayan otobüsler akşama kadar yolculara iki ilçe arasında seyahat imkanı sağlıyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less