İznik Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
İznik Otogarı
place
Mahmut Çelebi Mahallesi, 16890 İznik/Bursa
local_phone
+902247571418

İznik

Terminal, İznik Gölü kenarında güzel bir ilçe olan İznik ilçesinin merkezinde güzel bir konumda bulunuyor. Modern bir terminal olan İznik Terminali’nde yolcuların ihtiyaçlarını karşılamak için yöresel lezzetlerin de sunulduğu restoranlar, kafeler, ücretsiz tuvaletler, mescitler, hediyelik eşya mağazaları, açık ve kaçık ve kapalı bekleme alanları bulunuyor.

Türkiye’nin hemen her şehrine otobüs seferi bulabileceğiniz terminalde onlarca ulusal ve yerel otobüs firmasının bilet satış ofisleri var. Bursa ve İnegöl’den Sakarya’ya giden otobüsler için bir mola noktası olarak da hizmet veren terminalde Yenişehir, İnegöl, Osmaneli ve Çakırca gibi Bursa’nın diğer ilçelerine de minibüslerle ulaşım sağlanıyor. Yolcuların hem terminale ulaşabilmesi hem de terminalden ilçe merkezinde istedikleri noktaya gidebilmeleri için ücretsiz yolcu servisleri başta olmak üzere pek çok ulaşım aracı sağlanıyor.

Şehir Merkezinden İznik Otogarı'na Ulaşım

Bursa’ya bağlı ilçelerden İznik’te yolculara hizmet veren terminale kooperatif minibüsleri veya taksilerle ulaşmak mümkün. Her iki araçla da yolculuk yaklaşık 10 dakika sürüyor. Özel servisler ise terminale daha rahat bir ortamda seyahat etmek isteyenler için ideal.

Minibüs  

İznik merkezden düzenli aralıklarla hareket eden kooperatif minibüsleri yolcuları 10 dakika içinde otobüs terminaline ulaştırıyor. Ücretleri oldukça uygun sayılan kooperatif dolmuşları normal şartlarda 45 dakikada bir kalkıyor. 

Taksi 

İznik’te taksiye binerek terminale ulaşmak da son derece yaygın bir uygulama. Üstelik Bursa sınırlarında yer alan ilçede her zaman rahatça taksi bulabilirsiniz. Çevrede araç olmadığında ise duraktan çağırabilirsiniz.

Servis Aracı  

İznik ilçe merkezi ile terminal arasında sürekli çalışan ücretsiz servisler mevcut değil. Bununla birlikte terminale yolculukta tercihiniz bu yönde olduğunda özel servis tutmayı düşünebilirsiniz. Sürücüsü ile birlikte İznik ilçe merkezinde kapınızdan alacak araç için öncesinde yerinizi rezerve etmeyi unutmayın.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less