Adana - Sivas Otobüs Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
500 km
Yaklaşık Sefer Süresi
7 sa
En Son Satış
44 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
70 TL
Günlük Sefer Sayısı
12 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Öz Sivas Seyahat, Hedef Turizm

Adana Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Şehir Merkezinden Ceyhan Terminali’ne Ulaşım

Adana’nın şu anda en büyük ve en gelişmiş ilçesi olarak öne çıkan Ceyhan, sene boyunca şehir dışından gelen misafirlerini Büyük Ceyhan Terminali sayesinde ağırlıyor. Ceyhan’ın tarihi mirasını da bir ölçüde yansıtan terminal, ilçe merkezinden yaklaşık olarak 20 dakikalık sürüş mesafesinde bulunuyor. Terminale gerek Ceyhan, gerekse de diğer ilçelerden ya da şehir merkezinden ulaşabileceğiniz pek çok alternatif söz konusu.

Metro

Büyükşehir statüsünde yer alan Adana’da şehir içi ulaşım metro ile sağlanıyor. Adana metrosu uzun yıllardan bu yana hizmet vermeye devam etmekle birlikte metro Hastane ve Akıncılar arasında 13 ayrı duraktan geçiyor.

Belediye Otobüsleri

Adana içinden Ceyhan Terminali’ne belediye otobüsü ile gitmek istiyorsanız 407 numaralı hattı tercih edebilirsiniz. Taşköprü - Çokçapınar – Ceyhan isimli hat sizi kısa süre içinde Ceyhan Otogarı’na götürecektir. Otobüs hem hafta içi hem de hafta sonu, sadece 17.15’e kadar hizmet veriyor.

Yolcu Servisleri

Adana Ceyhan’da yer alan otobüs firmaları sizi terminal noktasına kadar ücretsiz olarak ulaştırıyor. Biletinizi yanınıza alarak erkenden satış ofisinde servisinizi bekleyebilirsiniz. Yolcu servisleri hareket saatine yetişmek adına geç kalan yolcuları uzun süre bekleyemiyor. 

Dolmuşlar

Gün içinde çift yönlü olarak aktif şekilde çalışan Adana-Ceyhan dolmuşlarından yararlanabilirsiniz. Cadde üzerinde dolmuşlar için belirlenen duraklarda bekleyebilir ve minibüsler sayesinde uygun fiyata terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Yeni Adliye ve çevresi, İnönü Caddesi, Atatürk Caddesi gibi işlek noktalarda taksi bulma konusunda herhangi bir problem yaşamazsınız.

Şehir Merkezinden Adana Terminali’ne Ulaşım

Adana Terminali şehrin biraz dışında yer alıyor ve terminale yolcuların kolay bir şekilde ulaşması için ücretli ve ücretsiz pek çok alternatif ulaşım aracı sunuluyor.

Yolcu Servisleri

Otobüs firmalarının şehir merkezinde pek çok noktada bulunan bilet satış ofisleri önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleri bulunuyor. Otobüs saatinizden 30 dakika önce bulabileceğiniz yolcu servisleriyle kolayca terminale ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

174, 198, 250 ve 252 otobüs hatları ile terminal giriş kapısı önündeki durağa ulaşabilirsiniz. Bu otobüslere şehir merkezindeki onlarca duraktan birinden binebilirsiniz.

Minibüsler

Terminale ulaşmak için hem Adana şehir merkezinden hem de merkezi ilçelerden kolayca minibüs bulabilirsiniz. Terminal minibüsleri gece 24:00’a kadar yolculara hizmet veriyor.

Taksi

Adana merkezinde hemen her mahallede ve merkezi noktalarda 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor. Merkeze yakın olan terminale taksi ile rahat ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Kozan Terminali’ne Ulaşım

Adana’nın büyük bir ilçesi olan Kozan’da ilçe merkezinde bulunan otobüs terminaline yolculara sunulan ulaşım araçlarıyla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Güneri Caddesi, Feke Caddesi ve Türkeli Caddesi gibi birçok ana caddede durakları olan özel halk otobüsleri gece saat 22:30’a kadar yolculara hizmet veriyor.  

Dolmuşlar

Kozan merkezinde dolmuşlar yoğun olarak kullanılıyor. Her yarım saate bir merkezi duraklarda bulabileceğiniz otogar dolmuşlarıyla da kolayca terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Kozan ilçe merkezinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı bulunuyor. Aceleniz varsa istediğiniz saatte taksi çağırarak da terminale ulaşabilirsiniz.

Otogardan Sivas Şehir Merkezine Ulaşım

Gürün Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Gürün Terminali’nden istediğiniz saatte hem ilçe merkezine hem de Sivas ve ilçelerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Otobüs terminalinin hemen önünde bulunan Kayseri-Malatya Karayolu üzerinde ve terminal içerisinde durakları bulunan belediye otobüsleriyle terminalden kolayca ilçenin her noktasına gidebilirsiniz.  

Minibüsler

Sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar hizmet veren Gürün minibüsleri ile pek çok mahallenin yanında çevre il, ilçe ve köylere de terminalden gidebilirsiniz. İlçe dışı minibüslerin terminal içerisinde kendi özel peron alanı bulunuyor.

Taksi

Terminal Taksi, 24 saat yolculara hizmet veriyor ve (0346) 715 40 44 numaradan taksi durağına ulaşabilirsiniz.

Hafik Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Hafik Terminali, ilçe merkezine çok yakın olduğu için ister yürüyerek ister ise yolcular için sağlanan ulaşım araçlarından birini kullanarak terminalden istediğiniz caddeye ve mahalleye kolayca gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminal önündeki Sivas Caddesi üzerinde belediye otobüsü durakları bulunuyor. Sabah saatlerinden itibaren her yarım saatte bir ilçenin hemen her noktasına terminalden belediye otobüsü bulabilirsiniz.

Minibüsler

Minibüsler, yolcuların terminalden hem ilçe merkezine hem de çevre ilçe ve köylere ulaşımını sağlıyor. İlçe içi minibüsleri terminal çıkış kapısı önünden, ilçe ve köy minibüslerini ise terminal içindeki kendi peronlarında bulabilirsiniz. Minibüslerle terminalden Sivas merkezine gitmeniz de mümkün.

Taksi

Terminal Taksi Durağı, terminal çıkış kapısının hemen yanında bulunuyor ve yolculara 24 saat hizmet veriyor. Aceleniz varsa taksi hizmetinden faydalanarak da terminalden ilçede istediğiniz noktaya gidebilirsiniz.

İmranlı Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

İmranlı merkezine oldukça yakın olan İmranlı Terminali’nden hem ilçenin her mahallesine hem de Sivas, Zara ve Tödürge gibi il ve ilçelere yolcuların ulaşımını sağlayan pek çok ulaşım aracı var.

Halk Otobüsleri

Terminal önündeki Hüseyin Ağırman Caddesi üzerinde duraklarını göreceğiniz halk otobüsleriyle sabah saat 06:30’dan gece 22:00’a kadar terminalden ilçe merkezine kolayca gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Seyahat edeceğini firmanın ücretsiz yolcu servisi varsa bu servisleri kullanarak da kolayca İmranlı’nın ana caddelerine gidebilirsiniz. Yolcu servisleri, her yarım saatte bir otobüs varış peronu önünden kalkıyor.

İmranlı Kooperatif Minibüsleri

İmranlı minibüsleri ile terminalden ilçe merkezine, Sivas’a ve komşu ilçelere kısa sürede gidebilirsiniz.

Taksi

Terminal çıkış kapısı önünde 24 saat taksi bulunuyor. Rahat bir yolculuk için taksileri de tercih edebilirsiniz.

Koyulhisar Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Küçük bir ilçe olan Koyulhisar’da ilçe merkezinde bulunan otogar terminalinden yürüyerek veya çeşitli ulaşım araçları ile çok kısa sürede istediğiniz her yere ulaşabilirsiniz.

Özel Halk Otobüsleri

İlçe içinde pek çok durağı bulunan özel halk otobüsleri, her yarım saatte bir terminale hareket ediyor. Otobüs terminaline kısa sürede ulaşmak için bu otobüslerden faydalanabilirsiniz.

Minibüsler

Koyulhisar minibüsleri daha çok Suşehri, Reşadiye ve Niksar gibi pek çok komşu ilçeye ve köye ulaşım amaçlı kullanılıyor. Terminal içerisinde hizmet veren minibüsler her yarım saatte bir hareket ediyor.

Taksi

Otobüs terminali, ilçede merkezi bir noktada olduğu için çevresinde pek çok taksi durağı bulunuyor. Taksi ile hem ilçe merkezine hem de çevre ilçe ve köylere gitme şansını var.

En Çok Tercih Edilen Adana - Sivas Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FimasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Öz Sivas Seyahat75 TL37 sa
Hedef Turizm70 TL27 sa
Turay Turizm100 TL27 sa
Süha Turizm80 TL17 sa
Lüks Kahramanmaraş Turizm100 TL17 sa
Aksu Turizm90 TL17 sa
Sivas Ortalama Sıcaklık
 • Cumartesi
  4 /Hava Durumu
 • Pazar
  6 /Hava Durumu
 • Pazartesi
  7 /Hava Durumu
 • Salı
  0 /Hava Durumu
 • Çarşamba
  2 /Hava Durumu