Antalya - Sivas Otobüs Bileti Ara

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
811 km
Yaklaşık Sefer Süresi
14 sa 15 dk
En Son Satış
39 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
85 TL
Günlük Sefer Sayısı
5 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Esadaş, Özlem Seyahat

Antalya Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Şehir Merkezinden Antalya Terminali’ne Ulaşım

Şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunanAntalya Terminali’ne kolay bir ulaşım için yolcu servislerinden, belediye otobüslerinden veya Antray’dan faydalanabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Şehir merkezinde bilet satış ofisleri bulunan otobüs firmaları rahat bir ulaşım için her yarım saatte bir ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisleri kullanarak otobüsünüzün hareket saatinden 15 dakika önce terminalde olabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Şehrin hemen her ana noktalarından geçen TK92, TC93, TL94, VF01, AC05, TL94, VF01, AC05, DC15, TC16, LC37, TK51, VF65, 516, TK51, TK52 ve 100. Yıl Bulvarı rotası üzerinde 24 saat hizmet veren 600 Antalya Havalimanı otobüs hatlarıyla terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Antray

Şehir merkezinde pek çok noktada durağı olanAntray hafif raylı sistem ile hızlı ve rahat bir yolculukla terminale ulaşmak mümkün. Antray durağı, terminale sadece 5 dakika yürüyüş mesafesinde ve duraktan terminale ulaşım için alt geçit bulunuyor.

Taksi

Antalya şehir merkezinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var. Şehrin her semtinden istediğiniz saatte kısa bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Finike Terminali’ne Ulaşım

Finike Terminali ilçe merkezi içinde yer aldığı için ulaşım açısından pek bir zorluk yaratmıyor. Bunun yanında şehir merkezinden Finike Terminali’ne gelmek isteyenler, 112 km’lik bir yolculuk yapmak durumunda. Şehir merkezinden terminale ulaşım sağlayabileceğiniz ücretli ve ücretsiz çok sayıda alternatif mevcut.

Belediye Otobüsleri

Antalya-Finike son derece uzun bir hat olmasına rağmen halk tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Siz de Antalya merkez üzerinden kalkan Antalya-Finike özel halk otobüsüne binerek terminale gelebilirsiniz. Otobüs; Finike Terminal, Kumluca, Olympos, Çıralı ve Kepez gibi noktalardan geçiyor. Yolculuk süresi ilk duraktan son durağa, toplamda 2 saat civarında sürüyor.

Yolcu Servisleri

Finike şehir merkezinde yolu servislerin kalktığı yerler genelde birbirine yakın konumda bulunuyor. Dolayısıyla bilet aldığınız firmanın herhangi bir ofisinin önünde uygun saatte beklemeniz yolcu servisinden yararlanmanız için yeterli olacaktır.

Dolmuşlar

Finike-Turunçova-Kumluca dolmuş hattını kullanarak ilçeye gelebilir ve bu sayede terminale ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Ayrıca Kale, Kaş, Elmalı gibi ilçelere de dolmuşla çok daha hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkün. Ayrıca sizi ilçeden Antalya merkeze dek taşıyacak minibüsleri de değerlendirebilirsiniz.

Taksi

İlçenin pek çok noktasında her an içi taksi bulmak mümkün. Özellikle yaz dönemlerinde taksiler her an için karşınıza çıkabilir. Bilhassa eğlence mekanlarına yakın alanlarda hazır vaziyette bekleyen taksiler görmeniz yüksek ihtimal.

Şehir Merkezinden Gazipaşa Terminali’ne Ulaşım  

Antalya’ya bağlı ilçelerden Gazipaşa’da yolculara hizmet veren Gazipaşa Otobüs Terminali, ilçenin tam merkezinde yer alıyor. Bu sayede herhangi bir araca ihtiyaç duymadan ilçe içerisinde pek çok noktadan terminale yürüyebilirsiniz. Ayrıca dolmuş ve taksi gibi araçları kullanarak da Gazipaşa Otobüs Terminali’ne erişim sağlamak mümkün. 

Taksi  

Gazipaşa ilçe merkezinden taksi bularak terminale gelmek genellikle 10 dakikadan kısa sürüyor. Buna karşın işinizi şansa bırakmamak ve otobüse zamanında yetişmek için taksinizi önceden çağırabilirsiniz. 

Yolcu Servisleri  

Gazipaşa’nın merkezinde yer alan terminale otobüs firmalarının servisi mevcut değil. Ancak dilerseniz özel servis seçeneklerini değerlendirerek otelinizden terminale erişim sağlayabilirsiniz. 

Minibüs 

Gazipaşa ilçe merkezinde ulaşım için sıklıkla tercih edilen minibüsler terminale seyahat edecek yolcuların da işini hayli kolaylaştırıyor. Ücretleri son derece uygun olan minibüslerle sadece birkaç dakika içinde Gazipaşa Otobüs Terminali’nde olabilirsiniz. 

Özel Servisler 

Alanya gibi turistik merkezlere yakınlığı ile dikkat çeken Gazipaşa’da özel servisler turistler tarafından sıklıkla kullanılıyor. Otelinizden veya diğer noktalardan özel servisle terminale gelmek için kişi sayısı ve biniş noktası gibi detayları bildirerek bu araçlara rezervasyon yaptırmanız yeterli. 

Şehir Merkezinden Kalkan Terminali’ne Ulaşım

Kalkan merkezinden kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan Kalkan Terminali’ne hem ilçe merkezinden ve otellerden hem de Kaş ve Antalya’dan ulaşım için pek çok araç bulunuyor.

Belediye Otobüsleri

Kalkan belediye otobüsleriyle de belirli saat aralıklarında terminale gidebilirsiniz. Yaz aylarında belediye otobüsleri sabaha kadar ve her saat başı hizmet veriyor.

Kalkan Birlik Minibüsleri

Kalkan minibüsleri, yolcuların ilçe merkezinin yanı sıra Yeşilköy, İslamlar ve Üzümlü gibi tatil beldelerinden, Kaş’tan ve Antalya’dan da Kalkan’a ulaşmalarını sağlıyor.

Taksi

(0242) 844 10 44 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz ve 24 saat açık olan Kalkan Merkez Taksi ile de kısa sürede terminalde olabilirsiniz. Kalkan’da hizmet veren otellerin çoğunun önünde de 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor.

Şehir Merkezinden Kaş Terminali’ne Ulaşım

Kaş ilçe merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan terminale yürüyerek, yolcu servisleriyle, minibüslerle ve taksilerle kolayca gidebilirsiniz.

Ücretsiz Yolcu Servisleri

Otobüs terminaline ulaşım için sıklıkla kullanılan yolcu servislerini seyahat edeceğiniz firmanın Kaş merkezindeki ofisi önünde bulabilirsiniz. Otobüsünüzün kalkış saatinden yarım saat önce hareket edecek olan yolcu servisiyle kısa sürede terminalde olabilirsiniz.

Minibüsler

Uğur Mumcu Caddesi, Eski Antalya Caddesi ve Hükümet Caddesi üzerinde durakları bulunan ve her yarım saatte bir terminale giden minibüslerle 5 dakikada terminalde olabilirsiniz. Terminal içerisinde hizmet veren minibüslerle de Kaş çevresindeki tatil beldelerine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Hem Kaş merkezinde hem de otellerin önünde 7 gün 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı bulunuyor. Bavullarınız varsa veya acele olarak terminale ulaşmak istiyorsanız taksi hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Kemer Terminali’ne Ulaşım

Antalya’nın turistik bir ilçesi olan Kemer’in otobüs terminali, ilçe merkezinde bulunuyor ve özellikle yaz aylarında her gün yüzlerce yerli ve yabancı turiste ulaşım hizmeti sunuyor. Kısa bir yürüyüşle de Kemer’in her yerinden kolayca ulaşabileceğiniz otobüs terminaline isterseniz minibüsler ve taksilerle de gidebilirsiniz.

Minibüsler

Akdeniz Caddesi, Atatürk Bulvarı ve Deniz Caddesi gibi yoğun caddelerde durakları bulunan minibüslerle sabahın erken saatlerinden gece saat 23:00’a kadar terminale ulaşabilirsiniz. Kemer Terminali içerisinde ilçeler arası minibüsler de yolculara hizmet veriyor. Bu minibüslerin yaz aylarında sayıları arttırılıyor ve minibüsler her saat başta Antalya, Göynük, Çamyuva, Tekirova ve Beldibi olmak üzere çevre il ve ilçelere yolcuların ulaşımını sağlıyor.

Araba Kiralama

Kemer, hareketli bir turistik ilçe olduğu için ilçe merkezinde pek çok noktada araba kiralama ofisi göreceksiniz. Araba kiraladığınızda hem istediğiniz saatte terminale gidebilir hem de bölgenin doğal güzelliklerini keyifle gezebilirsiniz.

Taksi

7 gün 24 saat boyunca (0242) 814 15 20 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz Öz Kemer Taksi, Atatürk Caddesi’nde hizmet veren (0242) 824 80 60 numaralı Beldibi Taksi ve (0242) 815 18 35 numarasından ulaşabileceğiniz Göynük Taksi ile ilçe merkezinde bulunan terminale gidilebiliyor. Kemer içinde ve hemen her otelin önünde de 24 saat hizmet veren onlarca taksi durağı bulunuyor.

Şehir Merkezinden Manavgat Terminali’ne Ulaşım

Sorgun Bulvarı üzerinde yerli ve yabancı turistlere hizmet veren Manavgat Terminali’ne gitmek isteyen yolculara hem ilçenin her yerinden hem de Side ve Alanya’dan ulaşım araçları sunuluyor.

Özel Halk Otobüsleri

Remzi Güven Caddesi, Şelale Bulvarı ve Hastane Caddesi gibi pek çok noktada bulunan duraklarından her 30 dakikada bir otobüs terminaline giden özel halk otobüsleri bulabilirsiniz. Halk otobüsleri, Antalya Terminali ve Manavgat Terminali arasında da 06:00 ve 21:30 saatleri arasında 20 dakikada bir ulaşım hizmeti sunuyor.

Minibüsler

Manavgat’ta hem ilçe içi hem de ilçeler arası minibüsler hizmet veriyor. İlçenin pek çok mahallesinde durağı bulunan minibüslerin yanı sıra Side, Kumköy, Alanya ve Manavgat Şelalesi’nden de her 15 dakikada bir terminale minibüs seferi bulabilirsiniz.

Taksi

Manavgat turistik bir ilçe olduğu için hem ilçe merkezinde hem de oteller önünde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var. (0242) 746 50 78 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Hızır Taksi, Yunus Emre Caddesi’nde durağı bulunan (0242) 746 27 27 numaralı Gül Taksi ve Kordon Caddesi’nde hizmet veren Kordon Taksi ile 5 dakikada Manavgat Terminali’nde olabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Alanya Terminali’ne Ulaşım

Merkezi bir konumda bulunan terminale Alanya’nın her semtinden ve ilçenin tatil beldelerinden otobüsler, yolcu servisleri, minibüsler ve taksiler ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminal otobüsü 24 saat hizmet veriyor ve şehrin her ana durağından geçiyor. Saat başı hareket eden 1 numaralı terminal hattıyla Alanya merkezinden istediğiniz saatte terminale ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Otobüs firmaları hem ilçe merkezindeki bilet satış ofislerinden hem de Alanya’nın popüler tatil beldelerinden terminale ücretsiz yolcu servisleri sağlıyor. Yolcu servisleriyle otobüsünüzün kalkış saatinden 15 dakika önce terminalde olabilirsiniz.

Minibüsler

Alanya merkezinde pek çok minibüs hattı 24 saat aktif olarak hizmet veriyor. İlçenin her semtinde durağı bulunan minibüslerle terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Taksi

Özellikle yaz aylarında çok yoğun olan Alanya’da taksiler de 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Otellerin taksi servislerinden veya ilçe merkezinde hizmet veren taksilerden faydalanarak kısa bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Otogardan Sivas Şehir Merkezine Ulaşım

Gürün Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Gürün Terminali’nden istediğiniz saatte hem ilçe merkezine hem de Sivas ve ilçelerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Otobüs terminalinin hemen önünde bulunan Kayseri-Malatya Karayolu üzerinde ve terminal içerisinde durakları bulunan belediye otobüsleriyle terminalden kolayca ilçenin her noktasına gidebilirsiniz.  

Minibüsler

Sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar hizmet veren Gürün minibüsleri ile pek çok mahallenin yanında çevre il, ilçe ve köylere de terminalden gidebilirsiniz. İlçe dışı minibüslerin terminal içerisinde kendi özel peron alanı bulunuyor.

Taksi

Terminal Taksi, 24 saat yolculara hizmet veriyor ve (0346) 715 40 44 numaradan taksi durağına ulaşabilirsiniz.

Hafik Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Hafik Terminali, ilçe merkezine çok yakın olduğu için ister yürüyerek ister ise yolcular için sağlanan ulaşım araçlarından birini kullanarak terminalden istediğiniz caddeye ve mahalleye kolayca gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminal önündeki Sivas Caddesi üzerinde belediye otobüsü durakları bulunuyor. Sabah saatlerinden itibaren her yarım saatte bir ilçenin hemen her noktasına terminalden belediye otobüsü bulabilirsiniz.

Minibüsler

Minibüsler, yolcuların terminalden hem ilçe merkezine hem de çevre ilçe ve köylere ulaşımını sağlıyor. İlçe içi minibüsleri terminal çıkış kapısı önünden, ilçe ve köy minibüslerini ise terminal içindeki kendi peronlarında bulabilirsiniz. Minibüslerle terminalden Sivas merkezine gitmeniz de mümkün.

Taksi

Terminal Taksi Durağı, terminal çıkış kapısının hemen yanında bulunuyor ve yolculara 24 saat hizmet veriyor. Aceleniz varsa taksi hizmetinden faydalanarak da terminalden ilçede istediğiniz noktaya gidebilirsiniz.

İmranlı Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

İmranlı merkezine oldukça yakın olan İmranlı Terminali’nden hem ilçenin her mahallesine hem de Sivas, Zara ve Tödürge gibi il ve ilçelere yolcuların ulaşımını sağlayan pek çok ulaşım aracı var.

Halk Otobüsleri

Terminal önündeki Hüseyin Ağırman Caddesi üzerinde duraklarını göreceğiniz halk otobüsleriyle sabah saat 06:30’dan gece 22:00’a kadar terminalden ilçe merkezine kolayca gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Seyahat edeceğini firmanın ücretsiz yolcu servisi varsa bu servisleri kullanarak da kolayca İmranlı’nın ana caddelerine gidebilirsiniz. Yolcu servisleri, her yarım saatte bir otobüs varış peronu önünden kalkıyor.

İmranlı Kooperatif Minibüsleri

İmranlı minibüsleri ile terminalden ilçe merkezine, Sivas’a ve komşu ilçelere kısa sürede gidebilirsiniz.

Taksi

Terminal çıkış kapısı önünde 24 saat taksi bulunuyor. Rahat bir yolculuk için taksileri de tercih edebilirsiniz.

Koyulhisar Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Küçük bir ilçe olan Koyulhisar’da ilçe merkezinde bulunan otogar terminalinden yürüyerek veya çeşitli ulaşım araçları ile çok kısa sürede istediğiniz her yere ulaşabilirsiniz.

Özel Halk Otobüsleri

İlçe içinde pek çok durağı bulunan özel halk otobüsleri, her yarım saatte bir terminale hareket ediyor. Otobüs terminaline kısa sürede ulaşmak için bu otobüslerden faydalanabilirsiniz.

Minibüsler

Koyulhisar minibüsleri daha çok Suşehri, Reşadiye ve Niksar gibi pek çok komşu ilçeye ve köye ulaşım amaçlı kullanılıyor. Terminal içerisinde hizmet veren minibüsler her yarım saatte bir hareket ediyor.

Taksi

Otobüs terminali, ilçede merkezi bir noktada olduğu için çevresinde pek çok taksi durağı bulunuyor. Taksi ile hem ilçe merkezine hem de çevre ilçe ve köylere gitme şansını var.

En Çok Tercih Edilen Antalya - Sivas Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FimasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Esadaş130 TL214 sa 15 dk
Özlem Seyahat85 TL114 sa 15 dk
Öz Sivas Seyahat120 TL114 sa 15 dk
Metro Turizm116 TL114 sa 15 dk
Sivas Ortalama Sıcaklık
 • Cuma
  4 /Hava Durumu
 • Cumartesi
  5 /Hava Durumu
 • Pazar
  5 /Hava Durumu
 • Pazartesi
  7 /Hava Durumu
 • Salı
  2 /Hava Durumu