Çanakkale - Bursa Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
281 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4 sa 11 dk
En Son Satış
16 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
100 TL
Günlük Sefer Sayısı
35 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Pamukkale Turizm, Biga Kale

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Çanakkale Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Şehir merkezinde yer alan Çanakkale Terminali’ne gitmek için ücretli ve ücretsiz pek çok ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

K9, Troya ve Kepez terminal hatları ile 7 gün 24 saat otobüs terminaline direk ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu otobüs hatları şehir merkezinde pek çok ana noktadan geçiyor.

Yolcu Servisleri

Terminalde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve firmaların şehir merkezinde bulunan bilet satış ofislerinin önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleri var. Yolcu servisi ile otobüsünüzün hareket saatinden en az 15 dakika önce terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Hem Çanakkale merkezindeki her semtten hem de Çanakkale'nin ilçelerinden ve köylerinden terminale ulaşmanızı sağlayacak minibüs seferleri düzenleniyor. Her yarım saatte bulabileceğiniz bu minibüslerle terminale kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezine çok yakın olan terminale ulaşmak için 24 saat taksi hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Çanakkale merkezinde pek çok noktada 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor.

Otogardan Bursa Şehir Merkezine Ulaşım

Türkiye’nin her ilinden otobüs seferleri düzenlenen Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali, şehir merkezinden yaklaşık olarak 10 kilometre uzaklıkta konumlanır. Otogardan şehir merkezine günün 24 saati belediye otobüsleri, taksiler ve servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Otogardan şehir merkezine ulaşım sağlayan belediye otobüsleri 24 saat boyunca hizmet veriyor. Gün içinde yarım saatte bir, gece saatlerinde ise belirli aralıklarda düzenlenen otobüs seferleriyle Bursa’nın birçok ilçesine ulaşabilirsiniz. F/1, 17/C, 17, 38/B, 38/D, 38/G, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ve 99 numaralı otobüslere binerek Nilüfer, Uludağ, Kestel, Beşevler, Emek, Çekirge gibi semtlere gidebilirsiniz. Otobüsler kullanılan ve “Bukart” adı verilen bileti otogardaki büfelerden alabilirsiniz. 

Taksi

Gitmek istediğiniz yere ulaşmak için taksi kullanmak isterseniz Bursa Otogarı’nın çıkış kapısında yolcularını bekleyen taksilere binebilirsiniz. 

Servis

Bursa’ya gitmek için tercih ettiğiniz otobüs firması, Bursa şehir merkezine ve birçok ilçesine yolcu taşımak amacıyla ücretsiz servis hizmeti sağlayabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüsünüzün muavinine danışarak ya da otobüsten indiğinizde firmanın gişesine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Çanakkale - Bursa Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıÇanakkale Bursa Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Pamukkale Turizm 150 TL15 4 sa 11 dk
Biga Kale 145 TL8 4 sa 11 dk
Efetur 130 TL2 4 sa 11 dk
Sakarya VIB 130 TL1 4 sa 11 dk
Metro Turizm 125 TL1 4 sa 11 dk
Nevşehir Seyahat 100 TL1 4 sa 11 dk
Has Turizm A.Ş. 130 TL1 4 sa 11 dk
Elazığ Murat Turizm 120 TL1 4 sa 11 dk
Sahil Seyahat 120 TL1 4 sa 11 dk
Köksallar 120 TL1 4 sa 11 dk
Seyahat Yazılarında Bursa
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Çanakkale - Bursa otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Çanakkale - Bursa otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Çanakkale - Bursa seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Çanakkale - Bursa arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Çanakkale - Bursa arası toplam 281 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 4 saat sürüyor.
Çanakkale - Bursa arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Pamukkale Turizm, Biga Kale, Efetur, Sakarya VIB, Metro Turizm, Nevşehir Seyahat, Has Turizm A.Ş., Elazığ Murat Turizm, Sahil Seyahat, Köksallar Çanakkale - Bursa arası seferler düzenliyor.
expand_less