İmranlı Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
İmranlı Otogarı
place
Karşıyaka, Hüseyin Ağırman Cd. No:40, 58980 Aşağıçulha/İmranlı/Sivas

İmranlı

Sivas’ın en büyük ilçelerinden biri olan İmralı’nın hem bir varış-kalkış hem de bir mola noktası olarak hizmet veren bir terminali bulunuyor. İmralı Terminali, Anadolu şehirlerinden Erzurum ve Elazığ gibi Doğu Anadolu şehirlerine giden otobüsler için bir kavşak ve mola noktası görevi gördüğü için burada yolculara birçok olanak sunuluyor.

Geniş bir alana sahip olan terminalde hizmet veren onlarca ulusal ve yerel otobüs firması, Türkiye'nin bütün illerine, pek çok komşu ilçe ve köylere düzenli olarak otobüs seferleri düzenliyor. İçerisinde bir restoran, market, büfe, ATM, mescitler ve tuvaletler bulunan terminalde dinlenme alanlarında bekleyebilir veya çay ocağından çayınızı içebilirsiniz. Şehirler arası otobüs peronunun yanı sıra köylere ulaşım sağlayan kooperatif minibüs peronlarına da sahip olan terminalden ilçe merkezine de yolculara sunulan ücretli ve ücretsiz ulaşım araçlarıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezinden İmranlı Otogarı'na Ulaşım

İmranlı ilçesinin merkezinden otobüs terminaline kısa bir yürüyüşle rahatça ulaşabilirsiniz, ayrıca yolcuların rahat bir şekilde terminale gelebilmesi için yolcu servisleri, belediye otobüsleri, minibüsler ve taksilerle de ulaşım hizmeti veriliyor.

Yolcu Servisleri

İmranlı Terminali’nde hizmet veren pek çok ulusal otobüs firması, yolcularının rahat bir şekilde otobüslerine ulaşabilmesi için ücretsiz yolu servisi sunuyor. İmranlı merkezindeki bilet satış ofisleri önünde her yarım saatte bir ücretsiz yolcu servisi bulabilirsiniz.

İmranlı Kooperatif Minibüsleri

İlçenin merkezi caddelerinde durakları olan kooperatif minibüsleri, ilçe merkezinin yanı sıra komşu ilçe ve köylerden de yolcuların rahatça terminale ulaşabilmesini sağlıyor.

Halk Otobüsleri

Albayrak Caddesi, Hürriyet Caddesi ve Delice Caddesi gibi pek çok yerde duraklarını görebileceğiniz halk otobüsleriyle de sabah saatlerinden gece saat 22:00’a kadar terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Ergenekon Caddesi üzerinde durağı bulunan Meydan Taksi, 24 saat boyunca hizmet veriyor ve rahat bir şekilde yolcuların otobüs terminaline ulaşımını sağlıyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less