Mustafakemalpaşa Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Mustafakemalpaşa Otogarı
place
Hamzabey Mah. Bursa Cad. No:76 Mustafakemalpaşa/Bursa
local_phone
+902246135322

Şehir Merkezinden Mustafakemalpaşa Otogarı'na Ulaşım

Bursa merkezine 90 kilometre uzaklıktaki Mustafakemalpaşa ilçesinin otogarı, ilçe merkezine uzak bir noktada Balıkesir-Bursa yoluna yakın, Burca Caddesi üzerinde yer alıyor. Yürüyerek ulaşmanın zor olduğu Mustafakemalpaşa Otogarı’na yolcuların kolayca gidip gelebilmesi için belediye otobüsleri, minibüsler, Burulaş otobüsleri ve taksiler hizmet veriyor.

Burulaş Otobüsleri

Uludağ Üniversite İstasyonu çıkışlı Burulaş otobüsleri, İzmir yolu üzerinden Mustafakemalpaşa Otogarı’na gidiyor. Bu otobüsler, pazartesi ve cuma günleri saat sabah 08:00’den ve akşam 20:00’a kadar her saat başı Bursa ile Mustafakemalpaşa Otogarı arasında hizmet veriyor.

Belediye Otobüsleri

Otogara ulaşmak için yolcuların en çok tercih ettiği ulaşım aracı olan belediye otobüsleri, geniş bir güzergâh ağına sahip. Ulubatlı Hasan Bulvarı, Mustafakemalpaşa Belediyesi, Karaoğlan Caddesi, Sanayi Caddesi, Atatürk Bulvarı ve Uludağ Üniversitesi Mustafakemalpaşa Meslek Yüksekokulu gibi pek çok yoğun noktanın yanı sıra ilçenin hemen her mahallesinden de belediye otobüsleriyle 15 dakika içinde otogara gidebilirsiniz.

Minibüsler

Hamidiye Mahallesi, Yalıntaş Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Hamza Bey Mahallesi ve Yunus Emre Mahallesi gibi binlerce nüfuslu yoğun mahalleleri yanı sıra ana caddeler, resmi daireler ve üniversite önünde de durakları bulunan minibüslerle gece saat 20:00’a kadar otogara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Taksi

Mustafakemalpaşa ilçesinde pek çok ana cadde üzerinde, 24 saat açık taksi durakları hizmet veriyor. Sadettin Ercan Caddesi üstünde bulunan ve 7/24 açık olan 0224 631 60 22 numaralı Barış Mahalle Taksi, Mustafa Kemal Paşa Köprüsü yanında durağı olan 0224 613 21 41 numaralı Heykel Taksi, Fevzipaşa Caddesi üzerinde hizmet veren 0224 613 47 32 numaralı Çırpan Taksi ve Kaymakam Haydar Bey Caddesi üzerinde 24 saat hizmet alabileceğiniz 0224 612 26 22 numaralı Güneş Taksi duraklarından bulunduğunuz noktaya taksi çağırabilir ve 10 dakika içinde otogarda olabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less