Bursa Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Bursa Otogarı
place
Terminal Cd. Bursa Otogarı, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa
local_phone
+902242615400

Bursa

Bursa Terminali

Türkiye'nin en önemli sanayi şehirlerinden birisi olan Bursa, karayolları için önemli bir kavşak noktası. Bu nedenle Bursa Terminali, Türkiye'nin en yoğun terminallerinden biri. Ülkemizin en eski otobüs terminallerinden birisi olan Bursa Terminali, 1950 yıllarda kuruldu ve 1997 yılında tamamen yenilendi.

Bursa Terminali içeresinde 100'e yakın otobüs firması faaliyet gösteriyor. Türkiye'nin bütün büyük şehirlerine ve pek çok ilçesine 24 saat otobüs seferleri bulunan Bursa Terminali’nde geniş bekleme alanları, restoranlari kafeler ve hediyelik eşya dükkanları da bulunuyor. Ulaşımın çok kolay olan Bursa Terminali’ne Bursaray ve Burtram raylı sistemleri ile veya belediye otobüsleri ile kolayca ulaşılabilir. Bursa Terminali’nde her gün 100'den fazla sefer düzenleniyor ve binlerce insan güvenli yolculuk ediyor. 

 

Şehir Merkezinden Bursa Otogarı'na Ulaşım

Bursa Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Otobüs

8 kilometre uzakta konumlanan Bursa otogara ulaşmak 15 dakika sürüyor. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz.

Servis

Şehir merkezinden otogara ulaşmak için seyahat ettiğiniz firmanın ücretsiz yolcu servislerine binebilirsiniz.

 BursaRay

Şehrin çeşitli yerlerinden kalkan BursaRay ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less