Hafik Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Hafik Otogarı
place
Çay Mh. 58760 Hafik/Sivas

Hafik

Hafik Terminali Hakkında

Sivas’ın 10.000 nüfuslu bir ilçesi olan Hafik’in küçük ama yolcular için birçok olanağa sahip bir otobüs terminali var. Sivas-Erzincan yolu üzerinde bulunan terminal, şehirler arası otobüsler için de önemli bir durak. Hafik Terminali, oldukça küçük bir terminal olmasına rağmen burada hizmet veren otobüs firmalarıyla yolcular Türkiye’nin bütün büyük şehirlerine, ayrıca Tokat, Bayburt ve Ordu gibi pek çok komşu şehre düzenli olarak otobüs seferleri bulabilirler.

Terminal içerisinde kendi peronları bulunan kooperatif otobüsleriyle ise Sivas merkezine, bütün ilçelerine ve köylerine gidebilirsiniz. Hafik Terminali içerisinde küçük bir kafe, market, büfe, tuvalet ve mescit de bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Hafik Otogarı'na Ulaşım

İlçenin merkezinden sadece kısa bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz otobüs terminaline Hafik’in her mahalle ve semtinden belediye otobüsleri, minibüsler ve taksiler ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Halik Budak Caddesi ve Sivas Caddesi gibi büyük caddelerde ve çeşitli mahallelerde durakları bulunan belediye otobüsleri ile 10 dakika içinde terminale gidilebiliyor. Sabah saatlerinden gece yarısına kadar çalışan belediye otobüsleri, Hafik Terminali’ne ulaşım için en çok tercih edilen yollardan biri.

Minibüsler

Hafik ilçe içi minibüsleri, merkezi noktalardaki duraklarından her yarım saatte bir terminale hareket ediyorlar. Bazı ilçe dışı minibüs hatları ise Sivas, Üzeyir, Günyamaç ve Tödürge gibi komşu il ve ilçelerden de yolcuların terminale ulaşımını sağlıyor.

Taksi

İlçenin merkezi caddelerinde 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları var. Merkeze yakın olan terminale aceleniz varsa veya çok bavula sahipseniz taksi ile de kolayca ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less