Bizim Iğdır Seyahat Online Otobüs Bileti

Bizim Iğdır Seyahat
Bugün
Yarın

Bizim Iğdır Seyahat Hakkında

1991 yılında Iğdır Hat ismiyle kurulan ve 2010 yılında Bizim Iğdır Seyahat ismini alan firma, onlarca yıllık tecrübesi, son model donanımlı otobüsleri ve eğitimli personelleriyle yolcularına güvenli ve rahat bir ulaşım hizmeti sunuyor. Başta Doğu Anadolu Bölgesi ve İç Anadolu Bölgesi şehirleri olmak üzere ülkemizin hemen her şehrine ve pek çok ilçesine otobüs seferleri düzenleyen firma, İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlere günde birden fazla otobüs seferi sağlıyor.

Firmanın düzenli olarak yenilenen ve bakımları yapılan otobüs filosunda Mercedes ve Travego markalı otobüsler var ve bu otobüslerde rahat bir seyahat deneyimi için 24 saat açık ücretsiz kablosuz internet, müzik yayını, kişisel multimedya sistemi, dokunmatik ekranlarla oyun oynama, film ve televizyon izleme gibi imkanlar bulabilirsiniz. Bol seçenek ile yolculuk boyunca yiyecek ve içecek ikramları yapan otobüs firması hem şoförleri hem de personelleri için kurum içi eğitimler de düzenliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Bizim Iğdır Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Bizim Iğdır Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Bizim Iğdır Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Bizim Iğdır Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Bizim Iğdır Seyahat; Erzurum, Iğdır, Antalya, İstanbul, Kars, Bursa gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Bizim Iğdır Seyahat ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Bizim Iğdır Seyahat seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 2 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.5

Bizim Iğdır Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Bizim Iğdır Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Bizim Iğdır Seyahat Şirket Künyesi
  • date_rangeKuruluş Tarihi: 1996
  • directions_busOtobüs Sayısı: 11
  • homeGenel Merkez: Iğdır
  • account_circleKurucu: Mehmet Emin Balbaros
  • thumb_upFirma Puanı: 4.5 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less