Bursa - Samsun Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
748 km
Yaklaşık Sefer Süresi
11 sa 42 dk
En Son Satış
25 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
220 TL
Günlük Sefer Sayısı
12 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Ali Osman Ulusoy, Lüks Artvin Seyahat

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Samsun Seyahat Rehberi

Bursa Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Bursa otogar, şehir merkezinden yaklaşık 8 kilometre uzakta konumlanıyor ve otogara ulaşmak yaklaşık 15 dakika sürüyor. Bursa’nın şehir merkezinden ve her ilçesinden kolaylıkla otogara ulaşabilirsiniz. 

Otobüs

Bursa’da birçok merkez ilçeden ve şehir merkezinden otogar yönüne giden otobüs seferleri bulmak mümkün. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz. Otobüslerin bazıları gece saatlerinde yolculuk yapacak olan misafirlerin otogara ulaşımını kolaylaştırıyor. 

Taksi

Bursa otogarı, şehir merkezine yakın olduğu için taksiyle ulaşım da konforlu ve ekonomik bir seçenek olarak tercih ediliyor. 

Servis

Bursa’da hizmet veren otobüs firmalarının şehir merkezinde ve farklı ilçelerde bilet satış bürolarından kalkan servislerle de otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Otogardan Samsun Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan terminalde yolcuların rahat ve hızlı bir şekilde şehirde istedikleri noktalara ulaşması için çeşitli alternatifler sunuluyor.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması bulunuyor ve ücretsiz yolcu servisleri şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yol. Bazı servislerle şehir merkezinin yanı sıra Samsun’un ilçelerine de gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

24, 25 ve E5 Ekspres otobüs hatları terminalin hemen yanındaki otobüs durağından kalkıyor ve yolcuların şehirde istedikleri noktaya rahatça ulaşmalarını sağlıyor.

Minibüs

Minibüslerle şehrin hemen her şehrine kolayca ulaşmak mümkün. Terminalin çıkış kapısı önünde minibüs duraklarını ve minibüslerin kalkış saati bilgilerini bulabilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezine ulaşmak için kısa bir taksi yolculuğu da yapabilirsiniz. Terminal taksi durağı 7 gün 24 saat hizmet veriyor ve istediğiniz zaman taksi hizmeti bulabilir, konforlu bir yolculukla terminalden istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Bursa - Samsun Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBursa Samsun Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Ali Osman Ulusoy 320 TL3 11 sa 42 dk
Lüks Artvin Seyahat 320 TL1 11 sa 42 dk
Lüks Gümüşhane 220 TL1 11 sa 42 dk
Kanberoğlu 320 TL1 11 sa 42 dk
Giresun Seyahat 320 TL1 11 sa 42 dk
Özgül Bafra Turizm 280 TL1 11 sa 42 dk
Sahil Seyahat 320 TL1 11 sa 42 dk
Bafra Express 280 TL1 11 sa 42 dk
Metro Turizm 300 TL1 11 sa 42 dk
Kaptanoğlu Seyahat 270 TL1 11 sa 42 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Bursa - Samsun otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Bursa - Samsun otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Bursa - Samsun seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Bursa - Samsun arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Bursa - Samsun arası toplam 748 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 11 saat 30 dakika sürüyor.
Bursa - Samsun arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Ali Osman Ulusoy, Lüks Artvin Seyahat, Lüks Gümüşhane, Kanberoğlu, Giresun Seyahat, Özgül Bafra Turizm, Sahil Seyahat, Bafra Express, Metro Turizm, Kaptanoğlu Seyahat Bursa - Samsun arası seferler düzenliyor.
expand_less