Can Ardahan Turizm Online Otobüs Bileti

Can Ardahan Turizm

Can Ardahan Turizm Hakkında

Ardahan merkezli Can Ardahan Turizm firması, 7 araçlı filosu ile Türkiye’nin dört bir yanına taşımacılık hizmeti veriyor. Standart veya VIP koltuk seçenekleri ile otobüs yolculuğu yapacağınız Can Ardahan Turizm’in en çok sefer yaptığı rotalar ise Ankara, Erzurum, Hanak, Kocaeli, Erzincan, Akşar, Ardahan, Esenler, Bursa, Eskişehir, Gebze, Sivas, Göle, Dudullu ve Sultanbeyli.

TV, müzik yayını, kulaklık, okuma lambası vb. imkanların olduğu Can Ardahan Turizm otobüslerinde güvenilir ve keyifli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Can Ardahan Turizm firmasının bagaj prosedürlerine göre her yolcu 30 kg’ı geçmemek şartı ile 2’şer valiz yanlarına alma hakkına sahip. 2007 senesinden beri hizmet veren Can Ardahan Turizm’in merkez ofisi Ardahan ili sınırları içerisinde yer alan Göle ilçesinde konumlanıyor.

Lüks ve son derece güvenlikli filosunun yanı sıra deneyimli personelleri ile de taşımacılık sektöründe fark yaratan Can Ardahan Turizm’i tercih etmek için başlıca nedenler, 12 yılı aşkın tecrübesi, geniş koltuk aralıkları, rahat ve konforlu yolculuk deneyimi, koltuklardaki multimedya sistemleri ve güler yüzlü çalışanları.  Can Ardahan Turizm’in en çok tercih edilen otobüs seferleri ise şöyle: Bursa-Ankara, Ankara-Sivas, Ankara-Oltu, Ardahan-Ankara, Göle-Ankara, Gebze-Ardahan, Esenler-Ardahan, Gebze-Hanak ve Göle-Esenler.

Can Ardahan Turizm Şirket Künyesi
  • date_rangeKuruluş Tarihi: 2007
  • directions_busOtobüs Sayısı: 8
  • add_locationDurak Sayısı: 49
  • homeGenel Merkez: Ardahan
  • account_circleKurucu: Kazım Daşdemir
thumb_up Oy ver
expand_less