Öz Erciş Seyahat Online Otobüs Bileti

Öz Erciş Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Öz Erciş Seyahat Hakkında

Van’ın Erciş ilçesinde, Yiğit ailesi tarafından kurulan Öz Erciş Seyahat, 2006 yılından beri seyahat taşımacılığı alanında hizmet veriyor. Daha önceleri Erciş Seyahat olarak bilinen firma, ismini Öz Erciş Seyahat olarak yeniledi. Sürekli kendini geliştiren otobüs şirketi, Türkiye’de pek çok il ve ilçe merkezine seferler düzenliyor. En fazla İstanbul, Ankara ve Bursa’ya sefer yapan Öz Erciş Seyahat’in Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Aydın, Balıkesir, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Çanakkale, Diyarbakır, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gümüşhane, Hakkari, İzmir, Kocaeli, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Milas, Muğla, Muş, Osmaniye, Rize, Sakarya, Urfa, Uşak, Van ve Yozgat’ta da şubeleri bulunuyor.

Yolcularına güvenli, kaliteli ve konforlu hizmet veren Öz Erciş Seyahat, her daim eskiyen araçlarını yeniliyor. Teknolojik yenilikleri ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firma, son model otobüslerle sefere çıkıyor. Yolcularının taleplerini karşılamak amacıyla araç filosunu büyüten Öz Erciş Seyahat, araçlarındaki koltuk arkası ekrandan, kulaklıklar yardımıyla uydu yayını, film izleyebilme ve radyo dinleyebilme gibi imkanlar sağlıyor. Öz Erciş Seyahat, aynı zamanda yolculuk süresince misafirlerine soğuk ve sıcak içecek ile atıştırmalık yiyecek ikramında bulunuyor.

Öz Erciş Seyahat Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Öz Erciş Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Öz Erciş Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Öz Erciş Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Öz Erciş Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Öz Erciş Seyahat; Van, İzmir, Ağrı, Antalya, Diyarbakır, Çanakkale gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Öz Erciş Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Öz Erciş Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Öz Erciş Seyahat otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Hayır, Öz Erciş Seyahat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunmuyor.
Öz Erciş Seyahat otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Hayır, Öz Erciş Seyahat otobüslerinde priz bulunmuyor.
Öz Erciş Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Öz Erciş Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Öz Erciş Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Öz Erciş Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Öz Erciş Seyahat otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Öz Erciş Seyahat otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Öz Erciş Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Öz Erciş Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Öz Erciş Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2006
Durak Sayısı: 192
Genel Merkez: Van
Kurucu: Yiğit Ailesi
expand_less