Koyulhisar Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Koyulhisar Otogarı
place
Camiikebir, 58660 Koyulhisar/Sivas

Koyulhisar

Koyulhisar Terminali Hakkında

Erzincan’dan Karadeniz ve Marmara Bölgesi’ne giden otobüsler için bir mola noktası olarak da hizmet veren Koyulhisar Terminali, küçük bir otobüs terminali olarak ilçenin merkezinde kolay ulaşılabilir bir konumda bulunuyor. Bir mola noktası olarak da hizmet verdiği için içerisinde bir restoran, market, kafe, tuvaletler ve mescitler bulunan terminalde çevre ilçe ve köylere ulaşım sağlayan minibüslerin de ayrı peronları bulunuyor.

Bir kavşak noktası olarak her gün yüzlerce yolcuya hizmet sunulan terminalde ulusal ve yerel pek çok otobüs firmasının bilet satış ofisini görebilirsiniz. 24 saat hizmet veren bir taksi durağının da bulunduğu Koyulhisar Terminali’nin karşısından ise özel halk otobüsleri ve minibüsler yolculara ulaşım hizmeti veriyor.

 

Şehir Merkezinden Koyulhisar Otogarı'na Ulaşım

Sivas’ın küçük bir ilçesi olan Koyulhisar’ın merkezinden 5 dakikalık bir yürüyüşle ulaşılabilen otobüs terminaline gece saat 21:30’a kadar özel halk otobüsleri ve 24 saat taksilerle de kolayca gidebilirsiniz.

Özel Halk Otobüsleri

İlçenin her mahallesinde durağını görebileceğiniz özel halk otobüsleri; Atatürk Caddesi, Şükrü Baysal Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi gibi merkezi noktalardan da yolcuların terminale ulaşımını sağlıyor.

Taksi

Koyulhisar merkezinde 7/24 hizmet veren ve (0543) 538 85 26 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Koyulhisar Taksi ile de istedikleri saatte yolcuların terminale ulaşması mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less