Gurun Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Gurun Otogarı
place
Pınarönü Mah. Avunduklar Sk. No:1 58800 Gürün/Sivas
local_phone
+903467151013

Gurun

Gürün Terminali Hakkında

Bitlis şehrinin ilçelerinden biri olan Gürün’ün merkezine yürüyüş mesafesinde olan otobüs terminali, modern bir tesis ve yolcular için terminal içinde pek çok olanak mevcut. Gürün Terminali içinde çoğu yerel firma olmak üzere birkaç otobüs firmasının bilet satış ofisi bulunuyor. İlçe terminalinden başta Malatya, Kayseri ve Sivas olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrine düzenli olarak otobüs seferleri düzenleniyor.

Sivas’tan Güneydoğu Anadolu şehirlerine giden otobüsler için bir mola noktası olarak da hizmet veren Gürün Terminali içerisinde yolculara market, kafe, mescit ve tuvalet gibi olanaklar sunuluyor. Terminalde Gürün’de yetiştirilen yöresel ürünlerin satıldığı ayrı bölümler de bulunuyor.

Şehir Merkezinden Gurun Otogarı'na Ulaşım

İlçeninçarşısına oldukça yakın olan Gürün Terminali’ne yolcuların istedikleri saatte kolayca gidebilmesi için sağlanan alternatif ulaşım aracından birini kullanabilirsiniz.

Minibüsler

06:00’dan gece saat 22:00’a kadar hizmet veren ilçe içi minibüslerle hem ilçe merkezinden hem de Sivas, Suçatı ve Gülpınar gibi çevre il, ilçe ve köylerden otobüs terminaline ulaşım hizmeti sağlanıyor.

Belediye Otobüsleri

Her yarım saatte bir hareket eden belediye otobüsleri ile Gürün’ün hemen her caddesi ve mahallesinden terminale ulaşmanız mümkün.

Taksi

(0346) 715 40 44 numaralı telefonla 24 saat ulaşabileceğiniz Terminal Taksi ve yine 24 saat yolculara hizmet veren Gülpınar Taksi ile istediğiniz saatte terminale kısa bir yolculukla ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less