Bursa - Çanakkale Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
296 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4 sa
En Son Satış
59 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
90 TL
Günlük Sefer Sayısı
36 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Pamukkale Turizm, Biga Kale

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Bursa Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Bursa otogar, şehir merkezinden yaklaşık 8 kilometre uzakta konumlanıyor ve otogara ulaşmak yaklaşık 15 dakika sürüyor. Bursa’nın şehir merkezinden ve her ilçesinden kolaylıkla otogara ulaşabilirsiniz. 

Otobüs

Bursa’da birçok merkez ilçeden ve şehir merkezinden otogar yönüne giden otobüs seferleri bulmak mümkün. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz. Otobüslerin bazıları gece saatlerinde yolculuk yapacak olan misafirlerin otogara ulaşımını kolaylaştırıyor. 

Taksi

Bursa otogarı, şehir merkezine yakın olduğu için taksiyle ulaşım da konforlu ve ekonomik bir seçenek olarak tercih ediliyor. 

Servis

Bursa’da hizmet veren otobüs firmalarının şehir merkezinde ve farklı ilçelerde bilet satış bürolarından kalkan servislerle de otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Otogardan Çanakkale Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalden şehir merkezine yolcuların kolayca ulaşabilmesi için pek çok ulaşım aracı sağlanıyor. Size en uygun ücretli veya ücretsiz ulaşım aracını seçerek kısa sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Minibüslerle hem şehir merkezine hem de bütün ilçe ve köylere ulaşabilirsiniz. Şehir içi minibüslerini terminal önündeki duraklarında; ilçe minibüslerini ise terminal içerisindeki ilçe peronunda bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminal önündeki Bursa-Çanakkale Yolu üzerinde durakları bulunan belediye otobüsleri 24 saat hizmet veriyor. Terminal hatları olan K9, Troya ve Kepez hatları ile şehir merkezinde pek çok semte ulaşmanız mümkün.

Yolcu Servisleri

Rahat bir ulaşım için tercih edebileceğiniz yolcu servisleri, otobüslerin varış peronuna ulaşmasından yarım saat sonra hareket ediyor. Yolculuk yaptığınız firmanın şehir içi ücretsiz yolcu servisini kullanarak kısa sürede şehir merkezine gidebilirsiniz.

Taksi

Çanakkale Terminali çıkış kapısı yanında durağı bulunan terminal taksi ile 7 gün 24 saat şehirde istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Bursa - Çanakkale Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBursa Çanakkale Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Pamukkale Turizm 150 TL14 4 sa
Biga Kale 145 TL9 4 sa
Efetur 130 TL2 4 sa
Has Turizm A.Ş. 130 TL1 4 sa
Hatay Nur Seyahat 90 TL1 4 sa
Nevşehir Seyahat 100 TL1 4 sa
Köksallar 90 TL1 4 sa
Metro Turizm 110 TL1 4 sa
Seç Turizm 130 TL1 4 sa
As Adana Seyahat 120 TL1 4 sa
Seyahat Yazılarında Çanakkale
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Bursa - Çanakkale otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Bursa - Çanakkale otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Bursa - Çanakkale seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Bursa - Çanakkale arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Bursa - Çanakkale arası toplam 296 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 4 saat sürüyor.
Bursa - Çanakkale arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Pamukkale Turizm, Biga Kale, Efetur, Has Turizm A.Ş., Hatay Nur Seyahat, Nevşehir Seyahat, Köksallar, Metro Turizm, Seç Turizm, As Adana Seyahat Bursa - Çanakkale arası seferler düzenliyor.
expand_less