Ali Osman Ulusoy Online Otobüs Bileti

Ali Osman Ulusoy
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Ali Osman Ulusoy Hakkında

Türkiye’nin otobüsle yolcu taşımacılığı yapan firmalarından Ali Osman Ulusoy Turizm, kurulduğu 1937 yılından bu yana yolcularına rahat ve keyifli bir yolculuk deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. “Geçmişten Gelen Güven” sloganıyla hizmet sunan firma, müşterilerine sunduğu hizmetleri çağın gereklerine göre her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Firma, yolcularına en iyi hizmeti sunabilmek adına daima “bir adım daha ötesi” düsturuyla faaliyet gösteriyor. Trabzon merkezli olan firmadan Türkiye’nin dört bir yanına seferler düzenleniyor.

Ali Osman Ulusoy Turizm’in filosu ise yolcuların konforlu bir yolculuk yapabilmelerine elverişli son model araçlardan oluşuyor. Araç içi hizmetler ve ekipmanlar bakımından da oldukça iyi olan firma, müşterileri için maksimum konfor temin etmeyi amaçlıyor. Öyle ki aracın içi teknolojiye uygun olarak tasarlanmış. Koltuk dizilimi 2+1 şeklinde olan otobüslerde kablosuz internetten priz aparatlarına, USB girişli koltuklardan televizyon ekranlarına kadar pek çok ekipman da yer alıyor. Kitap okuma lambaları bulunan otobüslerde, yolcuların konforlu bir biçimde seyahat edebilmeleri adına ayaklıklar ve ayarlanabilir klima imkanı da var.

Ali Osman Ulusoy Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Ali Osman Ulusoy otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Ali Osman Ulusoy otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Ali Osman Ulusoy seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Ali Osman Ulusoy hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Ali Osman Ulusoy; Trabzon, İstanbul, Ordu, Kayseri, Giresun, Samsun gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Ali Osman Ulusoy biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Ali Osman Ulusoy otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Ali Osman Ulusoy otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Ali Osman Ulusoy otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Ali Osman Ulusoy otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Ali Osman Ulusoy otobüslerinde priz bulunuyor.
Ali Osman Ulusoy biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Ali Osman Ulusoy otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Ali Osman Ulusoy ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Ali Osman Ulusoy her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Ali Osman Ulusoy otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Ali Osman Ulusoy otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Ali Osman Ulusoy otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Ali Osman Ulusoy otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Ali Osman Ulusoy Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1937
Durak Sayısı: 224
Genel Merkez: Trabzon
Kurucu: Ali Osman Ulusoy
expand_less