Bayramiç Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Bayramiç Otogarı
place
Camicedit, Kışla Sk. No:4, 17700 Bayramiç/Çanakkale

Bayramiç

Bayramiç Terminali, Çanakkale’ye bağlı Bayramiç ilçesinde yolculara otobüsle şehirler arası seyahat olanağı sunuyor. Bölgenin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak inşa edilen terminalde araçların bekleme yaptığı peronların yanı sıra yolcular için ayrılan dinlenme bölümleri mevcut. Bayramiç Terminali’nin çevresinde yer alan marketler ise yola çıkmadan önce veya buraya ulaştıktan sonra alışveriş yapmayı kolaylaştırıyor.

Şehir Merkezinden Bayramiç Otogarı'na Ulaşım

Bayramiçmerkezine çok yakın olan otobüs terminaline 24 saat boyunca gidebilmek için birçok alternatif ulaşım aracından birini kullanabilirsiniz.

Minibüsler

Sabah 06:00’dan gece saat 24:00’a kadar hizmet veren minibüslerle hem ilçe merkezindeki her mahalleden hem de Erdemit, Ayvacık, Dalyan ve Berham gibi tatil beldelerinden terminale kolayca ulaşabilirsiniz. İlçe merkezinde her yarım saatte bir; çevre ilçelerde ise her saat başı terminale minibüs bulabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Yolcuların otobüs terminaline ulaşmak için tercih ettiği ücretsiz yolcu servisleri her yarım saatte bir kalkıyor. Seyahat edeceğiniz firmanın ilçe merkezindeki bilet satış ofisleri önünde bulabileceğiniz yolcu servisleri ile otobüsünüzün kalkış saatinden 15 dakika önce terminalde olabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

İlçenin her mahallesinde durakları bulunan belediye otobüsleri, her yarım saatte bir terminale hareket ediyor. Terminal belediye otobüs hattını kullanarak 5 dakikalık bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Atatürk Caddesi, Kızılyar Caddesi ve Çalışkan Caddesi gibi büyük caddelerde durakları bulunan ve 7 gün 24 saat hizmet veren taksiler ile ilçe merkezinden konforlu bir yolculukla terminale gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less