Nevşehir Seyahat Online Otobüs Bileti

Nevşehir Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Nevşehir Seyahat Hakkında

1952 yılında Kervansaray olarak yolcu taşımacılığına başlayan firma, daha sonra Lale Seyahat, Nevtur Turizm olarak hizmete devam etti. Son olarak da 2005 yılında genel kurul kararı ile Nevşehir Seyahat olarak hizmet vermeye devam eden şirketi, Mustafa Dirikoç, Ali Akkoç ve Aydın Özenmiş kurdu. Otobüs firması Nevşehir merkezli olmak üzere, İstanbul, İzmir, Ankara, Kırşehir, Aksaray, Afyon, Antalya, Adana, Mersin, Gaziantep, Şanlıurfa, Trabzon, Artvin gibi Türkiye’nin hemen hemen her şehrine otobüs seferleri düzenliyor. Dinlenme tesisleri olarak da Düzce/Bozbey Dinlenme Tesisleri, Afyon/Kaptan Dinlenme Tesisleri, Afyon/Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Kırşehir/Mavikent Dinlenme Tesisleri, Mersin/Pelit Taşpınar Dinlenme Tesisleri, Aksaray/Tapan Dinlenme Tesisleri ve Kırıkkale/Yıldırımlar Dinlenme Tesisleri’ni kullanıyor. 

Nevşehir’in popüler otobüs firmalarından Nevşehir Seyahat “Önce İnsan” misyonu ve yılların verdiği tecrübe ile hizmet veriyor. Firmanın otobüs filosunda Mercedes-Benz Travego, Neoplan Tourliner ve Man Fortuna marka 36 adet araç yer alıyor. Araçlarda ergonomik koltuklar, koltuk arkalarında radyo ve ulusal televizyon yayınları yapan ekranlar, elektronik aletlerin şarj edilmesi için prizler mevcut. Nevşehir Seyahat, yolculukları boyunca misafirlerine sıcak-soğuk içecek ve yiyecek ikramlarında bulunuyor. 

Nevşehir Seyahat Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Nevşehir Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Nevşehir Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Nevşehir Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Nevşehir Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Nevşehir Seyahat; Adana, Şanlıurfa, Kırşehir, Gaziantep, Niğde, Kayseri gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Nevşehir Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Nevşehir Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Nevşehir Seyahat otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Nevşehir Seyahat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Nevşehir Seyahat otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Nevşehir Seyahat otobüslerinde priz bulunuyor.
Nevşehir Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Nevşehir Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Nevşehir Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Nevşehir Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Nevşehir Seyahat otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Nevşehir Seyahat otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Nevşehir Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Nevşehir Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Nevşehir Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1960
Durak Sayısı: 194
Genel Merkez: Nevşehir
Kurucu: Mustafa Dirikoç, Ali Akkoç, Aydın Özelmiş
expand_less