Efetur Online Otobüs Bileti

Efetur
Bugün
Yarın

Efetur Hakkında

Efetur Hakkında

Mehmet Sadık Efe tarafından 1990 yılında Kocaeli’nde kurulan Efetur, Önce İnsan felsefesiyle yolcularına en iyi hizmeti vermeyi misyon edinmiş genç ve modern bir şirket. Gelişen teknolojileri takip eden ve uygulayan Efetur, geçmişin değerleriyle modern dünyayı birleştirmeyi amaçlıyor. Eğitimli 1000'den fazla personeli ve Türkiye’nin her yerine yayılmış 130 satış noktasıyla Efetur, sektörün en hızlı büyüyen şirketlerinden biri.

Her yıl 7 milyondan fazla yolcusunun gitmek istedikleri yere güvenle ulaşmasını sağlayan Efetur, her yıl geliştirdiği modern otobüs filosuyla da yolcularına en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Efetur otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Efetur otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Efetur seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Efetur hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Efetur; Kocaeli, Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Bartın gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Efetur ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Efetur seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 4 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.8

Efetur biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Efetur otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Efetur Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1990
Otobüs Sayısı: 26
Durak Sayısı: 291
Genel Merkez: Kocaeli
Kurucu: Mehmet Sadık Efe
Firma Puanı: 4.8 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less