Kontur Turizm Online Otobüs Bileti

Kontur Turizm
Bugün
Yarın

Kontur Turizm Hakkında

Konya’nın önde gelen şehirler arası otobüs şirketlerinden Kontur Turizm, 1982 yılından günümüze dek sağladığı hizmetleri sürekli geliştiriyor. İnsanlığa ve evrensel değerlere karşı sorumluluk bilinci içinde çalışan firma, hem müşterileri hem de personeli için memnuniyet, güven ve kalitenin adresi haline gelmeyi hedefliyor. Kontur Turizm ile merkez şehir Konya’nın yanı sıra Ceyhan, Bursa, Beyşehir, Düziçi, Adana, Bodrum, Düzce, Bolu, Ankara, Çorum, Alanya, Manavgat, Giresun, Erdemli ve Kuşadası gibi Türkiye’nin farklı bölgelerine yayılan çeşitli ilçe ve il merkezlerine seyahat edebilirsiniz.  

Filosuna daha keyifli ve konforlu bir yolculuk sağlamak adına 1+2 otobüs seçeneği de ekleyen firmanın araçlarını ayrıca Kütahya, Mersin, Silifke, Yalova, Uşak, Kahramanmaraş, Turgutlu, Yatağan ve Milas gibi noktalara ulaşım için de tercih edebilirsiniz. Türkiye’de otobüsle şehirler arası seyahat alanında pek çok yeniliğin öncüsü haline gelen Kontur Turizm ile 100’ün üzerinde noktaya direkt yolculuk mümkün. Üstelik firmanın araçlarında yolculara ücretsiz olarak sağlanan ekranlar, internet yayını ve radyo sayesinde varış noktanıza kadar hiç sıkılmadan ulaşabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Kontur Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Kontur Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Kontur Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Kontur Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Kontur Turizm; Konya, İzmir, Adana, Mersin, Karaman, Antalya gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Kontur Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Kontur Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 3 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.7

Kontur Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Kontur Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Kontur Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1982
Durak Sayısı: 131
Genel Merkez: Konya
Kurucu: Faysal Karakuş
Firma Puanı: 4.7 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less