Kontur Turizm Online Otobüs Bileti

Kontur Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Kontur Turizm Hakkında

Konya’nın önde gelen şehirler arası otobüs şirketlerinden Kontur Turizm, 1982 yılından günümüze dek sağladığı hizmetleri sürekli geliştiriyor. İnsanlığa ve evrensel değerlere karşı sorumluluk bilinci içinde çalışan firma, hem müşterileri hem de personeli için memnuniyet, güven ve kalitenin adresi haline gelmeyi hedefliyor. Kontur Turizm ile merkez şehir Konya’nın yanı sıra Ceyhan, Bursa, Beyşehir, Düziçi, Adana, Bodrum, Düzce, Bolu, Ankara, Çorum, Alanya, Manavgat, Giresun, Erdemli ve Kuşadası gibi Türkiye’nin farklı bölgelerine yayılan çeşitli ilçe ve il merkezlerine seyahat edebilirsiniz.  

Filosuna daha keyifli ve konforlu bir yolculuk sağlamak adına 1+2 otobüs seçeneği de ekleyen firmanın araçlarını ayrıca Kütahya, Mersin, Silifke, Yalova, Uşak, Kahramanmaraş, Turgutlu, Yatağan ve Milas gibi noktalara ulaşım için de tercih edebilirsiniz. Türkiye’de otobüsle şehirler arası seyahat alanında pek çok yeniliğin öncüsü haline gelen Kontur Turizm ile 100’ün üzerinde noktaya direkt yolculuk mümkün. Üstelik firmanın araçlarında yolculara ücretsiz olarak sağlanan ekranlar, internet yayını ve radyo sayesinde varış noktanıza kadar hiç sıkılmadan ulaşabilirsiniz. 

Kontur Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Kontur Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Kontur Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Kontur Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Kontur Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Kontur Turizm; Konya, İzmir, Mersin, Adana, Antalya, Karaman gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Kontur Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Kontur Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 3 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.7
Kontur Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Kontur Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Kontur Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Hayır, Kontur Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunmuyor.
Kontur Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Kontur Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Kontur Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Kontur Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Kontur Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Kontur Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Kontur Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Kontur Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Kontur Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Kontur Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Kontur Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1982
Durak Sayısı: 131
Genel Merkez: Konya
Kurucu: Faysal Karakuş
Firma Puanı: 4.7 / 5
expand_less