Elazığ Murat Turizm Online Otobüs Bileti

Elazığ Murat Turizm
Bugün
Yarın

Elazığ Murat Turizm Hakkında

3 Mayıs 1974 tarihinde Yüksel Yüce tarafından Elazığ merkezli olarak kurulan ve Türkiye’nin 91 farklı noktasına ulaşım hizmeti veren Elazığ Murat Turizm’in en çok sefer düzenlediği yerlerin başında Düzce, Denizli, Çanakkale, Bursa, Burdur, Bolu, Aydın, Antalya, Ankara, Aksaray, Afyon, Adana, Eskişehir, İzmit, İstanbul, Isparta, Kahramanmaraş, Kırıkkale, Kayseri, Osmaniye, Nevşehir, Sakarya, Mersin ve Konya geliyor. En popüler rotaları da Elazığ-İstanbul Bayrampaşa, Elazığ-Bodrum, Elazığ-Ankara, Elazığ-Antalya, Elazığ-Mersin, Elazığ-Bursa ve Elazığ-Çanakkale Merkez.

Elazığ Murat Turizm ile seyahat eden yolcuların tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği mola yerleri arasında Adalya Dinlenme Tesisleri (Afyon), Aktaş Dinlenme Tesisleri (Sivas), Ali Bilir Dinlenme Tesisleri (Konya), Başkent Mola Park (Eskişehir yolu), Nasrettin Hoca Yay Dinlenme Tesisleri (Eskişehir), Öztürkler Dinlenme Tesisleri (Bolu) ve Ulu Dinlenme Tesisleri (Adıyaman) bulunuyor.

Tüm yolcularına online bilet satışı imkanı da tanıyan Elazığ Murat Turizm’in genç ve modern filosu 2’si geçici olmak üzere toplamda 23 adet araçtan oluşuyor. Araçlarının genelinde ise sınırsız internet erişimi, uydu TV, müzik ve film yayınları, kulaklık gibi multimedya sistemlerinin yanı sıra yiyecek-içecek hizmetleri da bulunuyor. Buna ek olarak, Elazığ Murat Turizm otobüslerindeki koltuk arası mesafe de yolcuları memnun eder nitelikte.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Elazığ Murat Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Elazığ Murat Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Elazığ Murat Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Elazığ Murat Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Elazığ Murat Turizm; Elâzığ, Malatya, Ankara, Adana, Kayseri, Çanakkale şehirlerine otobüs seferleri düzenliyor.

Elazığ Murat Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Elazığ Murat Turizm yolcularının firma ile ilgili yaptıkları yorumları Enuygun üzerinde görebilirsiniz.

Elazığ Murat Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Elazığ Murat Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Elazığ Murat Turizm Şirket Künyesi
  • date_rangeKuruluş Tarihi: 1974
  • directions_busOtobüs Sayısı: 19
  • add_locationDurak Sayısı: 91
  • homeGenel Merkez: Elazığ
  • account_circleKurucu: Yüksel Yüce
  • thumb_upFirma Puanı: 4 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less