Elazığ Murat Turizm Online Otobüs Bileti

Elazığ Murat Turizm

Elazığ Murat Turizm Hakkında

3 Mayıs 1974 tarihinde Yüksel Yüce tarafından Elazığ merkezli olarak kurulan ve Türkiye’nin 91 farklı noktasına ulaşım hizmeti veren Elazığ Murat Turizm’in en çok sefer düzenlediği yerlerin başında Düzce, Denizli, Çanakkale, Bursa, Burdur, Bolu, Aydın, Antalya, Ankara, Aksaray, Afyon, Adana, Eskişehir, İzmit, İstanbul, Isparta, Kahramanmaraş, Kırıkkale, Kayseri, Osmaniye, Nevşehir, Sakarya, Mersin ve Konya geliyor. En popüler rotaları da Elazığ-İstanbul Bayrampaşa, Elazığ-Bodrum, Elazığ-Ankara, Elazığ-Antalya, Elazığ-Mersin, Elazığ-Bursa ve Elazığ-Çanakkale Merkez.

Elazığ Murat Turizm ile seyahat eden yolcuların tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği mola yerleri arasında Adalya Dinlenme Tesisleri (Afyon), Aktaş Dinlenme Tesisleri (Sivas), Ali Bilir Dinlenme Tesisleri (Konya), Başkent Mola Park (Eskişehir yolu), Nasrettin Hoca Yay Dinlenme Tesisleri (Eskişehir), Öztürkler Dinlenme Tesisleri (Bolu) ve Ulu Dinlenme Tesisleri (Adıyaman) bulunuyor.

Tüm yolcularına online bilet satışı imkanı da tanıyan Elazığ Murat Turizm’in genç ve modern filosu 2’si geçici olmak üzere toplamda 23 adet araçtan oluşuyor. Araçlarının genelinde ise sınırsız internet erişimi, uydu TV, müzik ve film yayınları, kulaklık gibi multimedya sistemlerinin yanı sıra yiyecek-içecek hizmetleri da bulunuyor. Buna ek olarak, Elazığ Murat Turizm otobüslerindeki koltuk arası mesafe de yolcuları memnun eder nitelikte.

Elazığ Murat Turizm Şirket Künyesi
  • date_rangeKuruluş Tarihi: 1974
  • directions_busOtobüs Sayısı: 19
  • add_locationDurak Sayısı: 91
  • homeGenel Merkez: Elazığ
  • account_circleKurucu: Yüksel Yüce
  • thumb_upFirma Puanı: 4 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less