Elazığ Murat Turizm Online Otobüs Bileti

Elazığ Murat Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Elazığ Murat Turizm Hakkında

3 Mayıs 1974 tarihinde Yüksel Yüce tarafından Elazığ merkezli olarak kurulan ve Türkiye’nin 91 farklı noktasına ulaşım hizmeti veren Elazığ Murat Turizm’in en çok sefer düzenlediği yerlerin başında Düzce, Denizli, Çanakkale, Bursa, Burdur, Bolu, Aydın, Antalya, Ankara, Aksaray, Afyon, Adana, Eskişehir, İzmit, İstanbul, Isparta, Kahramanmaraş, Kırıkkale, Kayseri, Osmaniye, Nevşehir, Sakarya, Mersin ve Konya geliyor. En popüler rotaları da Elazığ-İstanbul Bayrampaşa, Elazığ-Bodrum, Elazığ-Ankara, Elazığ-Antalya, Elazığ-Mersin, Elazığ-Bursa ve Elazığ-Çanakkale Merkez.

Elazığ Murat Turizm ile seyahat eden yolcuların tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği mola yerleri arasında Adalya Dinlenme Tesisleri (Afyon), Aktaş Dinlenme Tesisleri (Sivas), Ali Bilir Dinlenme Tesisleri (Konya), Başkent Mola Park (Eskişehir yolu), Nasrettin Hoca Yay Dinlenme Tesisleri (Eskişehir), Öztürkler Dinlenme Tesisleri (Bolu) ve Ulu Dinlenme Tesisleri (Adıyaman) bulunuyor.

Tüm yolcularına online bilet satışı imkanı da tanıyan Elazığ Murat Turizm’in genç ve modern filosu 2’si geçici olmak üzere toplamda 23 adet araçtan oluşuyor. Araçlarının genelinde ise sınırsız internet erişimi, uydu TV, müzik ve film yayınları, kulaklık gibi multimedya sistemlerinin yanı sıra yiyecek-içecek hizmetleri da bulunuyor. Buna ek olarak, Elazığ Murat Turizm otobüslerindeki koltuk arası mesafe de yolcuları memnun eder nitelikte.

Elazığ Murat Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Elazığ Murat Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Elazığ Murat Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Elazığ Murat Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Elazığ Murat Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Elazığ Murat Turizm; Malatya, İstanbul, Kayseri, Adana, Çanakkale, Mersin gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Elazığ Murat Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Elazığ Murat Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 3 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.3
Elazığ Murat Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Elazığ Murat Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Elazığ Murat Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Elazığ Murat Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Elazığ Murat Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Elazığ Murat Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Elazığ Murat Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Elazığ Murat Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Elazığ Murat Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Elazığ Murat Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Elazığ Murat Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Elazığ Murat Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Elazığ Murat Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Elazığ Murat Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Elazığ Murat Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1974
Otobüs Sayısı: 19
Durak Sayısı: 91
Genel Merkez: Elazığ
Kurucu: Yüksel Yüce
Firma Puanı: 4.3 / 5
expand_less