Çanakkale Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Çanakkale Otogarı
place
Bursa Yolu 4. Km, 17100 Merkez/Çanakkale
local_phone
+902862125888

Çanakkale

Çanakkale Terminali Hakkında

2011 yılında hizmete giren Çanakkale Terminali, her gün yüzlerce insanın güvenle yolculuk yaptığı modern bir terminal. 3000 metrekareden büyük bir alanı kapsayan Çanakkale Terminali’nde açık ve kapalı bekleme salonları, onlarca peron ve pek çok otobüs firmasının şubesi bulunuyor. Çanakkale Şehitliği ve Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı gezilerinden dolayı oldukça hareketli olan Çanakkale Terminali, hem bir kalkış-varış noktası hem de bir mola noktası olarak hizmet veriyor.

Çanakkale Terminali’nden İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlere her gün birçok otobüs seferi düzenleniyor. Ayrıca buradan Çanakkale’nin bütün ilçelerine de her saat otobüs seferi bulabilirsiniz. Şehir merkezinin biraz dışında olmasına rağmen kolayca ulaşılabilen Çanakkale Terminali’ne ücretsiz otobüs servisleriyle, belediye otobüsleriyle, dolmuşlarla veya taksilerle kolayca ulaşabilirsiniz. Çanakkale Terminali içinde Çanakkale anıtlarına özel hediyelik eşyalar, yöresel yemekler tadabileceğiniz restoranlar, mescit, kafe ve geniş dinlenme alanları da bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Çanakkale Otogarı'na Ulaşım

Şehir merkezinde yer alan Çanakkale Terminali’ne gitmek için ücretli ve ücretsiz pek çok ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

K9, Troya ve Kepez terminal hatları ile 7 gün 24 saat otobüs terminaline direk ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu otobüs hatları şehir merkezinde pek çok ana noktadan geçiyor.

Yolcu Servisleri

Terminalde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve firmaların şehir merkezinde bulunan bilet satış ofislerinin önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleri var. Yolcu servisi ile otobüsünüzün hareket saatinden en az 15 dakika önce terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Hem Çanakkale merkezindeki her semtten hem de Çanakkale'nin ilçelerinden ve köylerinden terminale ulaşmanızı sağlayacak minibüs seferleri düzenleniyor. Her yarım saatte bulabileceğiniz bu minibüslerle terminale kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Şehir merkezine çok yakın olan terminale ulaşmak için 24 saat taksi hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Çanakkale merkezinde pek çok noktada 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less