Hatay Nur Seyahat Online Otobüs Bileti

Hatay Nur Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Hatay Nur Seyahat Hakkında

Yıllardır güven ve huzur dolu şehirler arası yolculukların adresi haline gelen Hatay Nur Seyahat, 1995 yılından beri Türkiye’de yolcu taşımacılığı hizmeti veriyor. Merkezi Antakya’da yer alan şirket, 7 farklı şehre düzenlediği seferleriyle bölgede halen seyahat denince akla ilk gelen seçenekler arasında yer almayı sürdürüyor. Türkiye sınırları dışında Sudan ve Yemen gibi ülkelerde de faaliyet gösteren Hatay Nur Seyahat, uluslararası deneyiminden ve yolcularından aldığı güçle büyümesine devam ediyor. 

Hatay Nur Seyahat otobüslerinde kesintisiz televizyon yayını ve kablosuz internet bulunuyor. Firmanın araçlarında ayrıca radyo, USB girişi, müzik yayını ve okuma lambası gibi olanaklar de yolculara sağlanan ayrıcalıklar arasında. Hatay’ın yaz aylarında turistlerle dolan enfes kumsallarına ve Anadolu’nun diğer tarihi şehirlerine seyahat etmek için tercihinizi rahatlıkla Hatay Nur Seyahat seferlerinden yana kullanabilirsiniz. Firmayla yolculuk yaparken aracınızın hangi perondan hareket edeceğini otogara geldiğinizde Hatay Nur Seyahat yetkililerinden öğrenebilir ve doğrudan aracınıza binebilirsiniz. Seyahatiniz esnasında ise herhangi bir isteğiniz olduğunda her konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyan hostesleri sadece tek bir tuşa basarak çağırabilirsiniz. Üstelik sporu seven yolcuları düşünen Hatay Nur Seyahat, taraftarlar için bazı seferlerinde maç yayını yapıyor. Böylece seyahatte olsanız dahi firmanın araçlarında heyecan dolu futbol mücadelelerini seyretmenin keyfine varabilirsiniz.

Hatay Nur Seyahat Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Hatay Nur Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Hatay Nur Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Hatay Nur Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Hatay Nur Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Hatay Nur Seyahat; Hatay, İzmir, İstanbul, Çanakkale, Bursa gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Hatay Nur Seyahat ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Hatay Nur Seyahat seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 1 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 3
Hatay Nur Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Hatay Nur Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Hatay Nur Seyahat otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Hatay Nur Seyahat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Hatay Nur Seyahat otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Hayır, Hatay Nur Seyahat otobüslerinde priz bulunmuyor.
Hatay Nur Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Hatay Nur Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Hatay Nur Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Hatay Nur Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Hatay Nur Seyahat otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Hatay Nur Seyahat otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Hatay Nur Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Hatay Nur Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Hatay Nur Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1995
Otobüs Sayısı: 19
Durak Sayısı: 86
Genel Merkez: Hatay
Kurucu: Yahya Yabancı, Ferit Kör, Ali Kör
Firma Puanı: 3 / 5
expand_less