Ayvacık Çanakkale Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Ayvacık Çanakkale Otogarı
place
Fatih Mah. Göç Sk. No:7 17860 Ayvacık/Çanakkale

Ayvacık Çanakkale

Ayvacık Çanakkale Terminali Hakkında

Çanakkale şehrinin en turistik ilçelerinden biri olan Ayvacık ilçesinin modern terminali, her mevsim bölgenin tarihi ve doğal güzelliklerini görmek isteyen yerli ve yabancı turistlere hizmet veriyor. Çanakkale’yi Ege şehirlerine bağlayan E87 karayolu üzerinde bulunan Ayvacık Terminali, aynı zamanda bir mola noktası olarak da hizmet verdiği için gelişmiş olanaklara sahip. Ayvacık Terminali içerisinde yolculuğunuz için her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz alışveriş merkezleri, restoranlar, kafeler, mescitler, tuvaletler, ATM’ler ve geniş bekleme alanları bulunuyor.

Ayvacık Terminali’nde onlarca otobüs firmasının da bilet satış ofisleri var ve terminalden Türkiye’nin hemen her şehrine otobüs seferleri bulabilirsiniz. Ayvacık Terminali’nde aynı zamanda bölgenin en çok ziyaret edilen turistik merkezlerinden olan Assos, Dalyan, Babakale, Bergama ve Berhankale’ye de düzenli olarak otobüs seferleri düzenleniyor. Yoğun talep olduğu için yaz aylarında Ayvacık Terminali’nde özellikle turistik beldelere yapılan otobüs seferlerinin sayısı arttırılıyor. İlçe merkezinde yer alan Ayvacık Terminali’ne yürüyerek veya otobüs servisleriyle kolayca ulaşabilir ve keyifli bir otobüs yolculuğu yapabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Ayvacık Çanakkale Otogarı'na Ulaşım

İlçenin otobüs terminali merkeze kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alıyor ve yolculara hem ilçe merkezinden hem de Çanakkale, çevre ilçe ve köylerden kolayca terminale ulaşabilmesi için pek çok ulaşım aracı sağlanıyor.

Ayvacık Birlik Minibüsleri

Ayvacık Birlik minibüsleri de hem ilçe merkezinden hem de Assos gibi turistik yerlerden terminale ulaşım sağlıyor. İlçe merkezindeki duraklarından her yarım saatte bir; Çanakkale ve turistik beldelerden ise saat başı kalkan minibüslerle kolayca terminale gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Terminale gitmek için yolcular tarafından en çok tercih edilen ulaşım aracı olan ücretsiz yolcu servisleri, otobüs firmalarının bilet satış ofisleri önünden otobüslerin kalkış saatinden yarım saat önce hareket ediyor.

Belediye Otobüsleri

İlçenin merkezi caddelerinde ve her mahallesinde duraklarını bulabileceğiniz belediye otobüsleri de sabah saat 06:00’dan gece saat 24:00’a kadar merkezden terminale ulaşım sağlıyor.

Taksi

Ayvacık’ta 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı bulunuyor. İstediğiniz saatte kısa bir yolculukla terminale ulaşmak için taksi de kullanabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less