Şereflikoçhisar Otogarı Otobüs Bileti Ara

OtogarAdresTelefon
business
Şereflikoçhisar Otogarı
place
Hacıenbiya Mah. Mimar Sinan Cd. No:1, 06950 Şereflikoçhisar/Ankara
local_phone
+903126870022

Şehir Merkezinden Şereflikoçhisar Otogarı'na Ulaşım

İlçe merkezinde güzel bir konumda bulunan otobüs terminaline belediye ve adliye gibi pek çok noktadan yürüyerek rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İsterseniz belirli saatlerde hizmet veren özel otobüsleri, ilçeler arası ulaşımda sağlayan minibüsler veya 24 saat hizmet sunan taksilerle de terminale istediğin saatte kısa sürede gelebilirsiniz.

Minibüsler

Mustafa Kemal Paşa Caddesi, Konut Evler Caddesi, Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi, Meslek Yüksekokulu, Birlik Camii ve Şereflikoçhisar Sosyal Güvenlik Merkezi önünde ve hemen her mahallede durakları olan minibüsler, geniş güzergahları ile sizi rahatlıkla terminale ulaştıracaktır.

İlçeler arası hizmet veren minibüslerle de Seymenli, Havzalı, Gölbaşı, Ankara, Aksaray, Kırşehir ve Şekerköy gibi pek çok il ve ilçeden otobüs terminaline gidebilirsiniz. Bu minibüsler her 30 dakikada bir ve akşam saat 17.30 a kadar yolculara hizmet veriyor.

Özel Halk Otobüsleri

Şehrin hemen her ana caddesinde özel halk otobüslerinin durakları var. Her 15 dakikada bir kolayca otobüs bulabilir ve 10 dakika gibi kısa bir sürede terminale ulaşabilirsiniz. Özel halk otobüsleri, akşam saat 20.30’a kadar hizmet verdikleri için bu saatten sonra terminale gelmek için taksilerden faydalanabilirsiniz.

Taksi

İlçe merkezinde 24 saat açık birçok taksi durağı var ve otobüs terminali ilçe merkezinde olduğu için taksi kullanarak ekonomik fiyatlarla terminale gidebilirsiniz. Ankara Caddesi üzerinde durağı bulunan ve 0312 687 12.39 numaralı telefonu ulaşabileceğiniz Seç Taksi, İncirlik Caddesi üzerinde bulunan (0312) 688 08 46 numaralı Çelikler Taksi ve Aksaray-Ankara Yolu üzerinde hizmet veren 0312 686 39 07 numaralı Petrol Taksi ile kısa sürede terminalde olabilirsiniz.

expand_less