Söğütözü Otogarı Otobüs Bileti Ara

OtogarAdresTelefon
business
Söğütözü Otogarı
place
Kızılırmak, 1443. Cd. 15/A, 06510 Çankaya/Ankara
local_phone
+903122865330

Şehir Merkezinden Söğütözü Otogarı'na Ulaşım

Ankara’nın popüler ilçelerinden Çankaya’nın sınırlarında bulunan Söğütözü Terminali’ne hem otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçları ile hem de taksi ve servislerle erişmek mümkün. Bütçenize ve beklentilerinize uygun alternatifi belirledikten sonra yola çıkabilir, kolaylıkla her yıl pek çok sefer düzenlenen terminale ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Başkent Ankara’nın çeşitli noktalarından hareket eden otobüslere bindiğinizde ortalama 20 dakika içinde Söğütözü Terminali’nde inebilirsiniz. Mogan Gölü civarında bulunuyorsanız, 105-1 numaralı otobüsleri kullanabilir, Pursaklar’dan ise 439 ve 411-3 hat numaralı araçlardan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Gençlik Parkı’nın yakınlarından geçen 157-3 numaralı otobüsler ile Atatürk Orman Çiftliği ve Yenimahalle’den yolcularını alan 522 ve 482-3 numaralı araçları tercih edebilirsiniz. 

Servis Aracı 

Söğütözü Terminali’nden seferler gerçekleştiren bazı firmalar, yolcularına ücretsiz servis hizmeti sunabiliyor. Seyahat için biletinizi satın aldığınız şirketle iletişime geçerek güncel servis olanaklarını öğrenebilir ve bu yolcu dostu araçlarla terminale ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. 

Minibüs 

Otobüs ve servis aracından farklı bir yöntemle terminale gelmek isteyenler bölgede çalışan minibüsleri kullanabilirler. Genellikle sabah erken saatlerden itibaren seferlerine başlayan minibüslere Ankara’nın pek çok merkezi noktasından binebilirsiniz. Üstelik yolcu kartınız olmasa da bu pratik araçlardan faydalanabileceğinizi anımsatalım.  

Taksi 

Her yıl Türkiye’nin farkı noktalarına seferler düzenlenen Söğütözü Terminali’ne ulaşım için değerlendirebileceğiniz en pratik araç seçeneklerinden bir diğeri ise taksiler. Şehir içinde bulunan durakları arayarak dilediğiniz yere araç isteyebilir, bu sayede ağır valizlerle çıkacağınız seyahatleri de kolaylaştırma fırsatını elde edebilirsiniz.

Söğütözü Ortalama Sıcaklık
 • Pazartesi
  6 /Hava Durumu
 • Salı
  11 /Hava Durumu
 • Çarşamba
  13 /Hava Durumu
 • Perşembe
  10 /Hava Durumu
 • Cuma
  13 /Hava Durumu
expand_less