Erzincan Başak Turizm Online Otobüs Bileti

Erzincan Başak Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Erzincan Başak Turizm Hakkında

Yolcularına olabildiğince keyifli bir yolculuk deneyimi sunmak adına imza attığı yeniliklere durmaksızın devam eden Erzincan Başak Turizm, 2005 yılından bugüne Erzincan merkezli olarak çalışıyor. Bursa, Ankara, İstanbul, Eskişehir ve Sivas gibi şehirlere seferler gerçekleştiren firmanın özellikle 2+1 koltuk düzeni ile tasarlanan otobüslerini tercih ederek geniş koltuk araları sayesinde rahatça seyahatinizi tamamlayabilirsiniz. Erzincan Başak Turizm’in hem gündüz hem de gece seferlerinde leziz ikramlar ile soğuk ve sıcak içecek servisi yapılıyor. Bu sayede firmanın seferlerini tercih ettiğinizde koltuğunuza oturduğunuz andan itibaren seyahatinizin tadına varabilir ve kendinizi adeta evinizdeymiş gibi konforlu hissedebilirsiniz. 

Erzincan Başak Turizm’in tüm araçlarında yer alan 220 voltluk prizler sayesinde cep telefonunuzu, tabletinizi, bilgisayarınızı veya diğer elektronik cihazlarınızı rahatlıkla şarj edebilir, yol boyunca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bagaj teslimi sırasında verilen etiketler, bagajınızın kaybolmadan varış noktasına kadar güvenle taşınmasına destek oluyor. Seyahat süresine bağlı olarak verilen molalar ise firmanın yolcularına alışveriş yaparak yöresel ürünlerden satın alma ve dinlenme olanağı sağlıyor. Varış noktasında servis kullanmak isteyen yolcular bilet satın alırken veya sonrasında servis güzergahına göz atarak plan yapabilirler. Anadolu’nun farklı noktalarında bulunan şehirlere Erzincan Başak Turizm ile yapacağınız keyifli yolculuk için biletinizi dilerseniz online olarak satın alabileceğinizi anımsatalım. 

Erzincan Başak Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Erzincan Başak Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Erzincan Başak Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Erzincan Başak Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Erzincan Başak Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Erzincan Başak Turizm; Erzincan, İstanbul, Bursa, Yalova, Eskişehir, Ankara gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Erzincan Başak Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Erzincan Başak Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 1 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 5
Erzincan Başak Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Erzincan Başak Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Erzincan Başak Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Erzincan Başak Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Erzincan Başak Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Erzincan Başak Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Erzincan Başak Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Erzincan Başak Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Erzincan Başak Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Erzincan Başak Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Erzincan Başak Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Erzincan Başak Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Erzincan Başak Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Erzincan Başak Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Erzincan Başak Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2005
Otobüs Sayısı: 7
Durak Sayısı: 31
Genel Merkez: Erzincan
Kurucu: Çetin Çay, Abidin Bektaş, Ali Çay
Firma Puanı: 5 / 5
expand_less