Es Turizm Online Otobüs Bileti

Es Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Es Turizm Hakkında

Merkez ofisi Kırıkkale şehrinde yer alan Es Turizm, bölgede bilinirliği en yüksek firmalardan biri durumunda. Cafer Değirmenci önderliğinde 1975 yılında kurulan Es Turizm, genellikle Ankara ve Kırıkkale arasında seferler düzenliyor. Firma, Kırıkkale Otogar ve Kampüs ofislerinin dışında Ankara Otogar, Polatlı, İstanbul Esenler Otogarı, Kadıköy, Cevizli, Harem Otogarı ve Gebze gibi şubeleriyle de dikkat çekiyor.

Yolculuk süresince insana ve çevreye duyduğu saygıyı hizmetlerine yansıtan Es Turizm, bilgi çağının getirdiği ayrıcalıklara kucak açarak kendini sıklıkla yeniliyor. Gün içerisinde ortalama yarım saatte bir sefer düzenleyen firma, bu sayede yolculara otobüs saati konusunda geniş bir seçenek havuzu yaratıyor.

45 senelik deneyimi ile fark yaratan Es Turizm’in toplamda 20 araçlık bir otobüs filosu bulunuyor. Firma, şehirler arası yolculuklarda genellikle Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri, Bolu Konakoğlu Dinlenme Tesisleri ve Kolaylı Dinlenme Tesisleri’nden birini tercih ediyor. Koltuk ekranı, USB girişi, internet, okuma lambası ve kulaklık gibi ayrıcalıklarla yolculuk, konuklar için oldukça keyifli ve renkli bir hal alıyor.

Es Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Es Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Es Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Es Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Es Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Es Turizm; İstanbul, Kocaeli, Ankara, Afyonkarahisar gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Es Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Es Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Es Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Es Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Es Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Es Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Es Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Es Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Es Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Es Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Es Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Es Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Es Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Es Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Es Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1975
Durak Sayısı: 69
Genel Merkez: Kırıkkale
Kurucu: Cafer Değirmenci
expand_less