Malatya Zafer Turizm Online Otobüs Bileti

Malatya Zafer Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Malatya Zafer Turizm Hakkında

Önceleri sadece Malatya ile Elazığ arasında seferler gerçekleştiren Malatya Zafer Turizm, 1947 yılında faaliyetlerine başladı. Kurucusu Mustafa Aksoğan ve profesyonel ekibinin her zaman daha iyi hizmet verme misyonu ile günümüze dek ulaşan firma, 1950 ve 60’lı yıllarda sefer ağına Gaziantep, Ankara ve Kayseri gibi kentleri dahil etti. Bir dönem kutsal topraklara doğru Hac seyahati hizmeti de veren Malatya Zafer Turizm’in günümüzde modernize edilmiş rahat araçlarıyla ülkemizin içinde pek çok noktaya yolculuk yapabilirsiniz. 

Yıllar içinde Aksanoğlu Zafer Turizm ve Öz Zafer gibi farklı isimler alan firma, halen yönetim kadrosu ve profesyonel ekibi ile birlikte yolcularına konforlu bir seyahat sağlamak adına çalışıyor. Malatya Zafer Turizm’in araçlarında ikramlar açık büfe olarak sunuluyor. Bu sayede yolcular diledikleri içecek ve yiyeceklerin tadını çıkarırken kablosuz internet ve 220w priz gibi diğer ayrıcalıklardan yararlanabiliyorlar. İstanbul, Malatya, Nevşehir ve Adana Malatya Zafer Turizm’in sefer ağında bulunan noktalardan bazıları. Firma ayrıca Denizli, Balaban, Gaziantep, Eskişehir, İzmir, Manavgat, Antalya, Söke, Uşak, Nazilli, Mersin, Didim, Alanya ve Tarsus gibi rotalara da yolculuk yapma fırsatı sunuyor.

Malatya Zafer Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Malatya Zafer Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Malatya Zafer Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Malatya Zafer Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Malatya Zafer Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Malatya Zafer Turizm; Malatya, İstanbul, Antalya, İzmir, Gaziantep, Mersin gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Malatya Zafer Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Malatya Zafer Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 2 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 5
Malatya Zafer Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Malatya Zafer Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Malatya Zafer Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Malatya Zafer Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Malatya Zafer Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Malatya Zafer Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Malatya Zafer Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Malatya Zafer Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Malatya Zafer Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Malatya Zafer Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Malatya Zafer Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Malatya Zafer Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Malatya Zafer Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Malatya Zafer Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Malatya Zafer Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1947
Durak Sayısı: 76
Genel Merkez: Malatya
Kurucu: Mustafa Aksoğan
Firma Puanı: 5 / 5
expand_less