Çubuk Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Çubuk Otogarı
place
Atatürk Mahallesi, 06760 Çubuk/Ankara
local_phone
+903128382554

Şehir Merkezinden Çubuk Otogarı'na Ulaşım

İlçe merkezinin biraz dışında Ferda Caddesi üzerinde yer alan Çubuk Otogarı’na ilçe içinden ulaşım için belediye otobüsleri, dolmuşlar ve taksiler; Ankara, çevre ilçeler ve köylerden ulaşım için ise EGO otobüsleri ve birlik minibüsleri hizmet veriyor.

EGO Otobüsleri

Sıhhiye, Ulus ve Çubuk rotasında hizmet veren 487 hat numaralı EGO otobüsü ile Sıhhiye'den sabah saat 06:30 ile 23:30 arası her saat Çubuk Otogarı’na kolaylıkla gidebilirsiniz. Öz birlik minibüsleri de sabah saat 05:30’dan gece 23:00’a kadar her 15 dakikada bir Ankara ve Çubuk arasında ulaşım hizmeti sağlıyor. Bu minibüslerle aynı zamanda Ankara’nın diğer ilçeleri ve köylerinden de otogara ulaşmak mümkün.

Belediye Otobüsleri

Çubuk Adliyesi önündeki PTT Caddesi, Çubuk Belediyesi önündeki Park Sokak ve Çubuk Kaymakamlığı önceki Hükümet Caddesi gibi birçok büyük caddede ve hemen her mahallede duraklarını bulabileceğiniz belediye otobüsleri ile her 15 dakikada bir kolayca otogara gidebilirsiniz. İlçenin 84 mahallesinde de belediye otobüsü durakları bulunuyor.

Dolmuşlar

Yolcuların otogara ulaşım için tercih ettiği bir diğer toplu taşıma aracı olan dolmuşların da belediye otobüsleri gibi hemen her caddede ve mahallede durakları bulunuyor. Her 15 dakikada bir duraklarında bulabileceğiniz dolmuşlarla 5-10 dakikalık kısa bir yolculukla Çubuk Otogarı’nda olabilirsiniz.

Taksi

Çubuk ilçe merkezinde 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları var. Atatürk Caddesi üzerinde durağı bulunan Ziraat Taksi’ye 0534 198 18 90, Ankara Bulvarı üzerindeki Çarşı Taksi’ye 0532 421 36 76 ve Tepe Sokak üzerinde 24 saat hizmet alabileceğiniz Aydos Taksi’ye ise 0532 837 83 63 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less