Lüks Bayburt Seyahat Online Otobüs Bileti

Lüks Bayburt Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Lüks Bayburt Seyahat Hakkında

Bayburt’ta hizmet veren ilk otobüs firması olarak bilinen Lüks Bayburt Seyahat, 1970 yılından beri kara yolu yolcu taşımacılığı yapıyor. Ekrem Seyhan önderliğinde kurulan şirket, Bayburt’un yanı sıra İstanbul, İzmit, Sakarya, Amasya, Ordu, Samsun, Bursa, Çorum, Eskişehir gibi illere ve ilçelerine de seferler düzenliyor. İnsana ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde olma vizyonuyla yola çıkan Lüks Bayburt Seyahat, daima gelişime açık olarak yenilikçi ve yüksek kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor. Yolcularının istek ve arzularını dikkate alan otobüs firması, aynı zamanda çalışanlarının motivasyonunu ve moralini de yüksek tutmaya özen gösteriyor.

Uluslararası standartlarda bir firma olmayı amaçlayan Lüks Bayburt Seyahat’in filosunda 10’dan fazla otobüs bulunuyor. Mercedes Travego ve Tourismo model araçlarla yola çıkan Lüks Bayburt Seyahat, araç içi hizmetleriyle yolcularına keyifli bir seyahat deneyimi sunuyor. Yolcular, otobüs firmasının araçlarındaki koltuk arkalarında bulunan ekranlardan televizyon izleyebiliyor ve radyo yayınlarını dinleyebiliyor. Bu yayınlardan yararlanabilmeleri için yolculara kişiye özel kulaklık dağıtılıyor. Lüks Bayburt Seyahat, soğuk ve sıcak içecek ikramlarında ve paketli gıda ikramlarında bulunuyor.

Lüks Bayburt Seyahat Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Lüks Bayburt Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Lüks Bayburt Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Lüks Bayburt Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Lüks Bayburt Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Lüks Bayburt Seyahat; İstanbul, Eskişehir, Kocaeli, Bayburt, Ankara, Düzce gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Lüks Bayburt Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Lüks Bayburt Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Lüks Bayburt Seyahat otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Lüks Bayburt Seyahat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Lüks Bayburt Seyahat otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Lüks Bayburt Seyahat otobüslerinde priz bulunuyor.
Lüks Bayburt Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Lüks Bayburt Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Lüks Bayburt Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Lüks Bayburt Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Lüks Bayburt Seyahat otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Lüks Bayburt Seyahat otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Lüks Bayburt Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Lüks Bayburt Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Lüks Bayburt Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1970
Durak Sayısı: 59
Genel Merkez: Bayburt
Kurucu: Ekrem SEYHAN
expand_less