Polatlı Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Polatlı Otogarı
place
Esentepe, Mevlana Cad. No:4, 06900 Polatlı/Ankara
local_phone
+903126244642

Polatlı

Ankara’nın ilçesi Polatlı’nın otogarı, ilçe merkezine sadece 1 kilometre uzaklıkta ve kolayca ulaşılabilir bir konumda. Onlarca otobüs peronuna sahip olan ve Türkiye’nin bütün büyük şehirlerine her saat başı otobüs bulabileceğiniz Polatlı Otogarı’nda ilçe ve köy minibüsleri de yolculara düzenli olarak hizmet veriyor.

Pamukkale, Kamil Koç, Kontur ve Ulusoy gibi büyük otobüs firmalarının bilet satış ofislerinin yanı sıra ilçe minibüsleri için de yerel firmaların bilet satış ofislerinin bulunduğu otogarda güzel bir restoran, ATM, market, atıştırmalıklar alabileceğiniz bir büfe, çay ve kahve içmek için bir de kafe var. Geniş açık ve kapalı bekleme alanlarını da kullanabileceğiniz Polatlı Otogarı’nda 24 saat taksi, belirli saatlerde ise belediye otobüsleri ve minibüsler bulabilirsiniz. Otogar müdürlüğüne 0312 624 46 42 numaralı telefonla da ulaşarak bilgiler alabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Polatlı Otogarı'na Ulaşım

Mevlana Caddesi gibi merkezi bir cadde üzerinde yer aldığı için Polatlı Terminali’ne ulaşım oldukça kolay. Ücretsiz yolcu servislerinin de hizmet verdiği ilçede yürüyerek ve belediye otobüslerini kullanarak da kısa sürede otobüs peronlarına gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Otobüs firmalarının yolcuların rahatça ilçe merkezine gidebilmesi için sağladığı ve gece 24:00’a kadar hizmet veren ücretsiz yolcu servisleri en çok tercih edilen ulaşım aracı. Necmettin Erbakan Bulvarı, 13 Eylül Caddesi ve Gençlik Caddesi gibi ana caddelere uğrayan yolcu servisleri, ilçenin merkezi noktalarına gitmek için ideal.

Belediye Otobüsleri

Şehitlik Mahallesi, Şentepe Mahallesi ve Zafer Mahallesi gibi on binlerce nüfusa sahip mahallerde birçok durağı bulunan belediye otobüsleri de otobüs terminaline ulaşım için tercih edilebilir.

Minibüsler

Ankara, Gölbaşı, Yenidoğan ve Haymana gibi il ve ilçelerden terminale gelmek istiyorsanız, Polatlı ilçeler arası minibüslerden faydalanabilirsiniz. İlçe içinde de hemen her semtte bir minibüs durağı bulunuyor.

Taksi

İstediğiniz saatte rahat bir şekilde terminalden istediğiniz yere gitmek için taksileri kullanabilirsiniz. Polatlı Terminali’ne çok yakın olan Kent Taksi’ye (0312) 624 13 13 numaralı telefonla da ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less