Nallıhan Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Nallıhan Otogarı
place
Aliağa Mahallesi, 06920 Nallıhan/Ankara
local_phone
+903127852499

Nallıhan

Nallıhan Terminali hakkında

Ankara'ya bağlı Nallıhan ilçesinin merkezinde İstanbul Caddesi üzerinde yer alan otobüs terminali, Ankara ve Marmara Bölgesi şehirleri arasında bir kavşak görevi görüyor. Nallıhan'a komşu şehirler olan Bolu, Eskişehir ve Sakarya’nın yanı sıra ülkemizin birçok şehrine de direk otobüs bulabileceğiniz terminalde Ankara'nın bütün ilçelerine de her yarım saatte bir minibüs seferleri düzenleniyor.

Nallıhan Terminali içerisinde ise market, kafe, küçük bir camii ve az sayıda otobüs firmasının bilet satış ofisi bulunuyor. İlçede yetiştirilen ürünleri satın alabileceğiniz bir tezgah da göreceğiniz terminalde 24 saat taksi hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Nallıhan Otogarı'na Ulaşım

İlçenin otobüs terminali, merkezi bir noktada yer aldığı için yürüyerek veya halk otobüsleri, yolcu servisleri ve taksiler ile kısa sürede terminale gidebilirsiniz.

Özel Halk Otobüsleri

Her yarım saatte bir Fevzi Çakmak Caddesi ve Mehmet Akif Ersoy Caddesi gibi ilçe merkezindeki ana duraklarından ve hemen her mahallede bulunan duraklarından hareket eden özel halk otobüsleriyle 10 dakikada terminale ulaşabilirsiniz.

Dolmuşlar

Bozyaka ve Beypazarı gibi Ankara’nın diğer ilçelerinden Nallıhan Terminali’ne ulaşım sağlayan dolmuşların ilçe içinde pek çok merkezi noktada da durakları bulunuyor.

Taksi

Y. Olukbaş Sokak’ta durağını bulabileceğiniz Elit Taksi’ye (0543) 785 91 91 numaradan, 24 saat hizmet alabileceğiniz Karabulut Taksi’ye ise (0536) 665 37 20 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less