Kızılcahamam Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Kızılcahamam Otogarı
place
Akçay, Gül Sk. No:2, 06890 Kızılcahamam/Ankara
local_phone
+903127362511

Kızılcahamam

Kızılcahamam Terminali Hakkında

Ankara iline bağlı bir turistik ilçe olan Kızılcahamam, kaplıcaları ve büyük otellerinden dolayı her dönem ilgi gören bir yer. Ankara’dan her 20 dakikada bir otobüsle ulaşabileceğiniz Kızılcahamam Terminali, ilçe merkezinde bulunuyor ve her gün yüzlerce yolcuyu ağırlayan terminalde birçok ulusal ve yerel otobüs firmasının bilet satış ofisi var. Yerel firmalar genellikle çevre ilçe ve köylere ulaşım sağlarken ulusal firmalar da Türkiye’nin hemen her şehrine otobüs seferleri düzenliyor.

7/24 hizmet sunan taksiler bulunan terminalde kaplıcalara giden minibüsler de bulabilirsiniz. Kızılcahamam Terminali’nde restoranın yemeklerinin yanı sıra yörede yaşayan kadınların hazırladığı gözleme ve bazlama gibi lezzetler de bulabilirsiniz.

Şehir Merkezinden Kızılcahamam Otogarı'na Ulaşım

Termal suları ve doğal güzellikleri ile ünlü Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinin terminali, ilçe merkezine yakın bir konumda bulunuyor ve terminale ulaşım için hem ilçe merkezinden hem de Ankara ve çevre ilçelerden birçok alternatif ulaşım aracı sağlanıyor.

Belediye Otobüsleri

Kazım Karabekir Caddesi gibi merkezi noktaların yanı sıra ilçenin hemen her mahallesinden de yolcuların terminale ulaşımını sağlayan belediye otobüsleri bulunuyor. 527-2 numaralı EGO otobüsleriyle de 8:30 ve 18:00’da Ankara’dan Kızılcahamam Terminali’ne ulaşım mümkün, ayrıca özel halk otobüsleri de her 20 dakikada bir Ankara ve çevre ilçelerden Kızılcahamam’a ulaşım hizmeti veriyor.

Minibüsler

Kızılcahamam minibüsleri ile terminale kısa sürede ulaşabilirsiniz. İlçenin merkezi caddelerinin yanı sıra Kızılcaören, Gökbel ve Pursaklar gibi pek çok ilçeden de minibüsleri kullanarak terminale gelebilirsiniz.

Taksi

Karaman merkezindeki pek çok noktada 24 saat hizmet veren taksi durakları var. (0312) 736 63 11 numaralı Kaplıca Taksi Kızılcahamam, (0312) 736 13 21 numaradan ulaşabileceğiniz Çam Taksi ve (0312) 736 11 12 numaralı As Taksi ile de otobüs terminaline 5 dakikada ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less