Yeni As Bayburt Online Otobüs Bileti

Yeni As Bayburt
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Yeni As Bayburt Hakkında

Yeni As Bayburt, 2000 yılında Bayburt’ta kuruldu. Kaliteli otobüs yolculuğu tercihinde bulunmak isteyen bütün yolcular için Yeni As Bayburt oldukça başarılı seçeneklerden biri. Bu doğrultuda yolcuların tamamı için Yeni As Bayburt ile yolculuk olmazsa olmazlar arasında. 
Bayburt merkezli bir marka olarak çevre illere ve Türkiye’nin pek çok şehrine seyahat olanağı sunan firmanın en avantajlı yanlarından biri konforu sunması. Kuruluş ilkelerini kalite, müşteri odaklılık, güven ve çevreci bir anlayış üzerine inşa eden firmanın bütün hizmetlerinde beklentileri karşılaması dikkat çekici. Bu çerçevede firmanın otobüs taşımacılığı alanında rakiplerine nazaran daha güçlü bir bakış açısı var.
Türkiye’nin pek çok noktasına sefer düzenleyen bir marka olarak Yeni As Bayburt’un toplam 76 durağı bulunur. Hem durak sayısı hem de filosunu daha da geliştirme amacında olan firma bu konuda güçlü adımlar atmaya devam eder. Filosunu teknolojik donanımlarla güçlendirirken TV, internet ve 220 volt priz gibi pek çok alternatifle de müşterilerinin beklentilerini karşılar.
Müşteri odaklı anlayışını ekonomik çözümlerle destekleme hedefine sahip firmanın her ihtiyaca uygun hizmetleriyle yolculuğa çıkmak oldukça özel bir deneyime dönüşüyor.

Yeni As Bayburt Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Yeni As Bayburt otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Yeni As Bayburt otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Yeni As Bayburt seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Yeni As Bayburt hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Yeni As Bayburt; Bayburt, Bursa, İstanbul, Antalya, Kayseri, Konya gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Yeni As Bayburt biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Yeni As Bayburt otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Yeni As Bayburt otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Yeni As Bayburt otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Yeni As Bayburt otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Hayır, Yeni As Bayburt otobüslerinde priz bulunmuyor.
Yeni As Bayburt biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Yeni As Bayburt otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Yeni As Bayburt ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Yeni As Bayburt her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Yeni As Bayburt otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Yeni As Bayburt otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Yeni As Bayburt otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Yeni As Bayburt otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Yeni As Bayburt Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2000
Durak Sayısı: 76
Genel Merkez: Bayburt
Kurucu: Yeni As Bayburt
expand_less