Öz Sivas Seyahat Online Otobüs Bileti

Öz Sivas Seyahat
Bugün
Yarın

Öz Sivas Seyahat Hakkında

Öz Sivas Seyahat Hakkında

1952 yılında Halil Doğan tarafından Sivas’ta kurulan Öz Sivas Seyahat, başlangıçta sadece eşya ve yük taşımacılığı yapıyordu ama kısa bir süre sonra araç filosuna otobüsleri de ekleyerek yolcu taşımaya da başlayarak, ülkemizin en eski ve deneyimli otobüs firmalarından biri haline geldi.

Türkiye’nin her yerine yolcularını güven ve huzurla taşımayı ana ilkesi olarak belirleyen Öz Sivas Seyahat, bu ilkesine uygun olarak düzenli olarak otobüslerini yeniliyor, personellerine kurum içi eğitimler veriyor ve seyahatlerinde teknolojiden olabildiğince faydalanıyor. Modern otobüslerinin geniş koltukları, hızlı internet bağlantıları, kişisel televizyonları ve prizleri ile Öz Sivas Seyahat, yolcularına güvenli olduğu kadar eğlenceli bir yolculuk da sunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Öz Sivas Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Öz Sivas Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Öz Sivas Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Öz Sivas Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Öz Sivas Seyahat; Sivas, Kayseri, Tokat, Mersin, Adana, Ankara gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Öz Sivas Seyahat ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Öz Sivas Seyahat seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 6 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.8

Öz Sivas Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Öz Sivas Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Öz Sivas Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1952
Otobüs Sayısı: 31
Durak Sayısı: 306
Genel Merkez: Sivas
Kurucu: Halil Doğan
Firma Puanı: 4.8 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less