Yeni Sivas Turizm Online Otobüs Bileti

Yeni Sivas Turizm
Bugün
Yarın

Yeni Sivas Turizm Hakkında

Yeni Sivas Turizm, İzmir, İstanbul ve Ankara gibi popüler şehirlerin yanı sıra Uşak, Yozgat, Düzce, Sivas ve Bolu’ya sürekli olarak seferler gerçekleştiren bir seyahat firması. Her daim yolcu beklentilerinin ötesinde hizmet vermeyi hedefleyen şirketin seferleriyle ülke genelinde Yerköy, Yıldızeli, Turgutlu, Salihli, Sorgun, Akdağmadeni ve Gebze’ye de yolculuk yapma imkanınız var. Böylece Yeni Sivas Turizm’in sefer haritasında yer alan ilçelerden birine seyahat edeceğiniz zaman il merkezine gelerek buradan aktarma yapmak yerine doğrudan varış noktanıza kolayca ulaşma fırsatı bulabilirsiniz. 

Seyahat sırasında yolculuk güzergahı, ikramlar, dinlenme tesisleri ve servislere aktarma noktaları başta olmak üzere pek çok konuda gerektiğinde firmanın deneyimli hosteslerinden yardım alabilirsiniz. Üstelik Yeni Sivas Turizm’in İstanbul Avcılar, Çağlayan, Esenler, Güzelyalı, Harem, Maltepe, Kaynarca, Kayışdağı, Adapazarı, İzmit, Yozgat ve Ankara gibi belirli noktalarda yetkili bilet ofisi mevcut.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Yeni Sivas Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Yeni Sivas Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Yeni Sivas Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Yeni Sivas Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Yeni Sivas Turizm; Sivas, İzmir, Ankara, İstanbul, Yozgat, Manisa gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Yeni Sivas Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Yeni Sivas Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Yeni Sivas Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2015
Otobüs Sayısı: 16
Durak Sayısı: 144
Genel Merkez: Sivas
Kurucu: İbrahim Ertan Türker
thumb_up Oy ver
expand_less