Antalya - Isparta Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
131 km
Yaklaşık Sefer Süresi
2 sa 14 dk
En Son Satış
36 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
55 TL
Günlük Sefer Sayısı
25 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Isparta Petrol Turizm, Metro Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Antalya Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Şehir Merkezinden Antalya Terminali’ne Ulaşım

Şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunan Antalya Terminali’ne kolay bir ulaşım için yolcu servislerinden, belediye otobüslerinden veya Antray’dan faydalanabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Şehir merkezinde bilet satış ofisleri bulunan otobüs firmaları rahat bir ulaşım için her yarım saatte bir ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisleri kullanarak otobüsünüzün hareket saatinden 15 dakika önce terminalde olabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Şehrin hemen her ana noktalarından geçen TK92, TC93, TL94, VF01, AC05, TL94, VF01, AC05, DC15, TC16, LC37, TK51, VF65, 516, TK51, TK52 ve 100. Yıl Bulvarı rotası üzerinde 24 saat hizmet veren 600 Antalya Havalimanı otobüs hatlarıyla terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Antray

Şehir merkezinde pek çok noktada durağı olan Antray hafif raylı sistem ile hızlı ve rahat bir yolculukla terminale ulaşmak mümkün. Antray durağı, terminale sadece 5 dakika yürüyüş mesafesinde ve duraktan terminale ulaşım için alt geçit bulunuyor.

Taksi

Antalya şehir merkezinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var. Şehrin her semtinden istediğiniz saatte kısa bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Otogardan Isparta Şehir Merkezine Ulaşım

Isparta’nın yaklaşık 3 kilometre dışında bulunan otobüs terminalinden merkezi noktalara gelmek için gün boyunca hareket eden yolcu servislerini kullanabilirsiniz. Taksiler, özel servisler ve belediye otobüsleri ise hem hızlı hem de ekonomik alternatifler arasında. 

Taksi 

Isparta Otobüs Terminali’nde hem gündüz hem de gece saatlerinde her daim rahatça taksi bularak merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz. Arada sadece birkaç kilometre mesafe yer alması nedeniyle terminalden binilen taksilerin ücretleri cebinizi yoracak düzeyde değil. Şehrin merkeze uzak turistik noktalarına seyahat etmek istediğinizde ise taksi seçeneği son derece pahalı gelebilir. 

Yolcu Servisleri 

Isparta’ya otobüsle seyahat ettiğinizde terminalde iner inmez yolcu servislerine aktarma yapabilirsiniz. Ücretsiz şekilde merkeze erişme olanağı sağlayan servislerin belirli bir kalkış saati bulunmuyor. Genellikle sefer zamanlarına göre düzenlenen servislerin hareket saatleri ile ilgili detaylı bilgiyi tercih ettiğiniz otobüs firmasından alabilirsiniz. 

Otobüs  

Isparta Otobüs Terminali’nden merkeze toplu taşımayla gelmek isteyenler için belediye otobüsleri son derece ideal. 7 numaralı otobüslerin durağı terminalin hemen çıkışında yer alıyor. Bu sayede bavullarınızla birlikte rahatça araçlara binerek merkeze yolculuğunuzu başlatabilirsiniz. Gündüz saatlerinde otobüslerin seferleri akşama göre daha sık yapılabiliyor. 

Özel Servisler  

Özellikle Isparta’nın biraz dışında kalan turistik noktalara yolculuk yapmanız gerektiğinde özel servis kiralamayı düşünebilirsiniz. Ücretleri toplamda gidilen mesafeye ve seyahat dönemine göre farklılık gösterebilen servisleri isterseniz merkeze ulaşımda da tercih edebilirsiniz. Yolcuları Isparta Otobüs Terminali’nin önünden alan ve gidecekleri noktaya direkt ulaştıran özel servis firmalarına şehre varış saatinizi bildirerek aracın tam saatinde hazır bulunmasını sağlayabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Antalya - Isparta Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıAntalya Isparta Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Isparta Petrol Turizm 80 TL9 2 sa 14 dk
Metro Turizm 80 TL3 2 sa 14 dk
Pamukkale Turizm 80 TL2 2 sa 14 dk
Özkaymak 70 TL2 2 sa 14 dk
Vangölü Turizm 70 TL1 2 sa 14 dk
Alaşehir Sarıkız Turizm 55 TL1 2 sa 14 dk
Ali Osman Ulusoy 80 TL1 2 sa 14 dk
Kanberoğlu 120 TL1 2 sa 14 dk
Süha Turizm 70 TL1 2 sa 14 dk
Sakarya VIB 70 TL1 2 sa 14 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Antalya - Isparta otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Antalya - Isparta otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Antalya - Isparta seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Antalya - Isparta arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Antalya - Isparta arası toplam 131 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 2 saat sürüyor.
Antalya - Isparta arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Isparta Petrol Turizm, Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Özkaymak, Vangölü Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm, Ali Osman Ulusoy, Kanberoğlu, Süha Turizm, Sakarya VIB Antalya - Isparta arası seferler düzenliyor.
expand_less