Yalvaç Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Yalvaç Otogarı
place
Müderris Mahallesi, 32410 Yalvaç/Isparta
local_phone
+902464416206

Yalvaç

Yalvaç Otogarı, Isparta sınırlarında yer alan ilçelerden Yalvaç'ta farklı şehir ve ilçelere seyahat eden yolculara ulaşım hizmeti sağlıyor. Hem kapalı hem de açık alanları ile rahatça dinlenme ve bekleme olanağı sunan otogarda yazıhaneler ve büfe mevcut. Bu sayede bilet satın alma işlemlerinizi rahatça gerçekleştirebilir veya alışveriş yapabilirsiniz.  

Yalvaç’ın merkezinden araçla 5 dakika içinde ulaşılabilen otogara düzenli minibüs servisleri ile erişmek mümkün. Otogarın çevresinde bulunan park alanları ise özel aracıyla ulaşımı tercih edenlere kolaylık sunuyor.

Şehir Merkezinden Yalvaç Otogarı'na Ulaşım

Yalvaç ilçe merkezinin yakınlarında yer alan terminale erişmek için bölgede hizmet veren minibüslerden yararlanabilir veya taksiye binebilirsiniz. Yolcu servisleri ise bu rota üzerinde seçebileceğiniz bir başka ideal araç seçeneği olarak öne çıkıyor. 

Minibüs 

Isparta’ya bağlı ilçelerden Yalvaç’ta hizmet veren otobüs terminaline minibüsler yardımıyla 10 dakikada erişmek mümkün. Üstelik bu araçlarda ödemenizi doğrudan sürücüye nakit olarak yapabilir ve pratik şekilde ilçenin pek çok noktasından ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz.

Taksi 

İlçede terminale ulaşmanın pratik ve kolay yöntemlerinden bir diğeri ise taksi çağırmak. 0532 636 52 59 ve 0539 211 43 02 numaralı telefonları arayarak isteğiniz adrese duraktan araç getirtebilir, bu sayede merkezden Yalvaç Terminali’ne yolculuğunuzu hızlandırabilirsiniz.

Yolcu Servisleri 

Her yıl Ankara, Antalya, Konya, İzmir ve İstanbul gibi rotalara seferler düzenlenen terminale firmaların servisleriyle de gelebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise yola çıkmadan ilgili şirketlerle iletişime geçerek servis detaylarını öğrenmek. Böylece tam saatinde ilçe terminaline yetişerek otobüsünüze binebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less