Senirkent Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Senirkent Otogarı
place
Kıbrıs Mahallesi, 32610 Senirkent/Isparta

Senirkent

İlçe merkezine sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde olan Senirkent Otogarı, merkezi bir noktada ve oldukça küçük. Yerel minibüs firmalarının ve az sayıda şehirler arası otobüs firmasının bilet satış ofislerinin bulunduğu otogarda küçük bir büfe, ihtiyaçlarınızı alabileceğiniz bir market, tuvaletler, mescit, çay ocağı ve taksi bulabilirsiniz.

Minibüslerle her saat Isparta merkezinin yanı sıra Burdur, Keçiborlu, Eğirdir ve Dinar gibi komşu illere ve ilçelere rahatça gidebilirsiniz. 2015 yılında yenilenerek hizmete başlayan Senirkent Otogarı’nda köy minibüsleri için de ayrı bir peron bulunuyor.

Şehir Merkezinden Senirkent Otogarı'na Ulaşım

Hem küçük bir ilçe olduğu için hem de ilçenin merkezinde yer aldığı için Senirkent Terminali’ne ulaşım çok kolay. 5 dakikalık kısa bir yürüyüşe terminale gidebilirsiniz ama isterseniz daha rahat bir ulaşım için belediye otobüslerini, minibüsleri ve taksileri de tercih edebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Senirkent içinde yoğun olarak kullanılan belediye otobüslerinin Karşı Mahallesi, Karşı Mahallesi ve Süleyman Demirel Mahallesi gibi kalabalık mahallelerde, ayrıca Gönen Canıtez Caddesi, Cengizhan Caddesi ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Senirkent Meslek Yüksekokulu gibi pek çok yerde durağı var. Kolayca bulabileceğiniz için belediye otobüslerini terminale gitmek için kullanabilirsiniz.

Minibüsler

Çoğunlukla yerel firmaların işlettiği minibüslerin ilçe merkezinde de durakları bulunuyor ama minibüsler daha çok Isparta merkezine, ilçelerine ve köylerine ulaşım için kullanılıyor. Gece saat 21:00’a kadar her saat minibüs bulma şansınız var.

Taksi

Terminale yakın bir noktada bulunan Akkoç Taksi’ye (0507) 142 86 02 numaralı telefondan ulaşarak taksi çağırabilir veya 24 saat açık olan (0507) 142 86 02 numaralı Otogar Taksi’den bulunduğunuz noktaya taksi çağırarak terminale rahatça gidebilirsiniz. Otobüs terminali, ilçe merkezine yakın olduğu için taksi kullanmak da oldukça hesaplı.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less