Gönen Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Gönen Otogarı
place
Alaca Mescit, Musalla Cd. No:1, 32090 Gönen/Isparta

Gönen

Balıkesir’in yazlık ilçeleri arasında yer alan Gönen’e ulaşım sağlamak için kullanılacak ilk durak olan Gönen Otogarı, genellikle yaz aylarında sıkça kullanılıyor. Balıkesir, İzmir, Bursa, İstanbul, Ankara gibi önemli yerlere otobüs seferi bulabileceğiniz terminalde, bu kentler dışındaki yerlere de rahatlıkla bilet bulabilirsiniz.

Gönen, hem denizi hem de doğası ile öne çıkan yerleşim alanları arasında yer alıyor. Bu özelliğinden dolayı özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanılan Gönen Otogarı, oldukça küçük bir alan üzerinde yer alıyor. Terminalin içerisinde yolcuların otobüs saatine kadar oturup, dinlenebilecekleri alanların yanı sıra, bu süre zarfında ihtiyaçlarını giderebilecekleri ve yemek yiyebilecekleri yerler de yer alıyor. Otogara uğrayan firmalar arasında Pamukkale Turizm, Anadolu Turizm, Kamil Koç, Balıkesir Uludağ Turizm, Metro Turizm, Kontur Turizm, Esadaş bulunuyor. Bu sayede Türkiye’nin her yerine rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gönen Otogarı, yerleşim biriminin merkezinde yer alıyor. Bu sayede bazı noktalardan yürüyerek otogara gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra terminale ulaşım sağlayabilmek için ilçede bulunan taksileri ve minibüsleri de kullanabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less