Adana - Isparta Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
656 km
Yaklaşık Sefer Süresi
10 sa 37 dk
En Son Satış
24 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
190 TL
Günlük Sefer Sayısı
16 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Isparta Petrol Turizm, Güney Akdeniz

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Adana Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Adana Terminali şehrin biraz dışında yer alıyor ve terminale yolcuların kolay bir şekilde ulaşması için ücretli ve ücretsiz pek çok alternatif ulaşım aracı sunuluyor.

Yolcu Servisleri

Otobüs firmalarının şehir merkezinde pek çok noktada bulunan bilet satış ofisleri önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleri bulunuyor. Otobüs saatinizden 30 dakika önce bulabileceğiniz yolcu servisleriyle kolayca terminale ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

174, 198, 250 ve 252 otobüs hatları ile terminal giriş kapısı önündeki durağa ulaşabilirsiniz. Bu otobüslere şehir merkezindeki onlarca duraktan birinden binebilirsiniz.

Minibüsler

Terminale ulaşmak için hem Adana şehir merkezinden hem de merkezi ilçelerden kolayca minibüs bulabilirsiniz. Terminal minibüsleri gece 24:00’a kadar yolculara hizmet veriyor.

Taksi

Adana merkezinde hemen her mahallede ve merkezi noktalarda 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor. Merkeze yakın olan terminale taksi ile rahat ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Otogardan Isparta Şehir Merkezine Ulaşım

Isparta’nın yaklaşık 3 kilometre dışında bulunan otobüs terminalinden merkezi noktalara gelmek için gün boyunca hareket eden yolcu servislerini kullanabilirsiniz. Taksiler, özel servisler ve belediye otobüsleri ise hem hızlı hem de ekonomik alternatifler arasında. 

Taksi 

Isparta Otobüs Terminali’nde hem gündüz hem de gece saatlerinde her daim rahatça taksi bularak merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz. Arada sadece birkaç kilometre mesafe yer alması nedeniyle terminalden binilen taksilerin ücretleri cebinizi yoracak düzeyde değil. Şehrin merkeze uzak turistik noktalarına seyahat etmek istediğinizde ise taksi seçeneği son derece pahalı gelebilir. 

Yolcu Servisleri 

Isparta’ya otobüsle seyahat ettiğinizde terminalde iner inmez yolcu servislerine aktarma yapabilirsiniz. Ücretsiz şekilde merkeze erişme olanağı sağlayan servislerin belirli bir kalkış saati bulunmuyor. Genellikle sefer zamanlarına göre düzenlenen servislerin hareket saatleri ile ilgili detaylı bilgiyi tercih ettiğiniz otobüs firmasından alabilirsiniz. 

Otobüs  

Isparta Otobüs Terminali’nden merkeze toplu taşımayla gelmek isteyenler için belediye otobüsleri son derece ideal. 7 numaralı otobüslerin durağı terminalin hemen çıkışında yer alıyor. Bu sayede bavullarınızla birlikte rahatça araçlara binerek merkeze yolculuğunuzu başlatabilirsiniz. Gündüz saatlerinde otobüslerin seferleri akşama göre daha sık yapılabiliyor. 

Özel Servisler  

Özellikle Isparta’nın biraz dışında kalan turistik noktalara yolculuk yapmanız gerektiğinde özel servis kiralamayı düşünebilirsiniz. Ücretleri toplamda gidilen mesafeye ve seyahat dönemine göre farklılık gösterebilen servisleri isterseniz merkeze ulaşımda da tercih edebilirsiniz. Yolcuları Isparta Otobüs Terminali’nin önünden alan ve gidecekleri noktaya direkt ulaştıran özel servis firmalarına şehre varış saatinizi bildirerek aracın tam saatinde hazır bulunmasını sağlayabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Adana - Isparta Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıAdana Isparta Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Isparta Petrol Turizm 210 TL3 10 sa 37 dk
Güney Akdeniz 230 TL2 10 sa 37 dk
Adıyaman Anka Turizm 200 TL1 10 sa 37 dk
Öz Gülaras Turizm 200 TL1 10 sa 37 dk
Adıyaman Ünal 220 TL1 10 sa 37 dk
Vip Lüks Adana 190 TL1 10 sa 37 dk
Star Batman 210 TL1 10 sa 37 dk
Lider Siirt Turizm 200 TL1 10 sa 37 dk
Ben Turizm 250 TL1 10 sa 37 dk
Ede Turizm 200 TL1 10 sa 37 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adana - Isparta otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Adana - Isparta otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Adana - Isparta seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Adana - Isparta arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Adana - Isparta arası toplam 656 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 10 saat 30 dakika sürüyor.
Adana - Isparta arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Isparta Petrol Turizm, Güney Akdeniz, Adıyaman Anka Turizm, Öz Gülaras Turizm, Adıyaman Ünal, Vip Lüks Adana, Star Batman, Lider Siirt Turizm, Ben Turizm, Ede Turizm Adana - Isparta arası seferler düzenliyor.
expand_less