Keçiborlu Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Keçiborlu Otogarı
place
Hasanbey Mahallesi, 32750 Keçiborlu/Isparta

Keçiborlu

Keçiborlu Terminali Hakkında

Isparta’nın küçük bir ilçesi olan Keçiborlu’nun merkezi bir noktasında bulunan otobüs terminalinde çoğunlukla yerel otobüs firmaları hizmet veriyor. Isparta, Afyonkarahisar ve Uşak arasında bir kavşak noktasında bulunan terminalde molalarda hizmet veren bir restoran, market, atıştırmalıklar alabileceğiniz bir büfe, tuvalet ve mescitler bulabilirsiniz.

Senirkent, Dinar ve Uluborlu gibi komşu ilçelere her yarım saatte bir minibüs bulabileceğiniz terminalde Isparta ve çevre şehirlere de her saat otobüs seferleri düzenleniyor. Dolmuşlarla da ulaşabileceğiniz terminalde 24 saat açık olan bir de taksi durağı bulunuyor.

Şehir Merkezinden Keçiborlu Otogarı'na Ulaşım

İlçe merkezinden uzakta, çevre yolu üzerinde bulunan otobüs terminaline, yolculara sağlanan pek çok ulaşım araçlarından kendinize en uygun olanı seçerek kolayca ulaşabilirsiniz. Terminale çevre köylerden de ulaşım bulunuyor.

Özel Halk Otobüsleri

Atatürk Caddesi ve Fabrikalar Caddesi gibi merkezi caddelerde de durakları bulunan özel halk otobüsleri sabah saatlerinden gece 22:00’a kadar hizmet veriyor. Terminal otobüs hatlarıyla kısa bir sürede terminalde olabilirsiniz.

Keçiborlu Kooperatif Minibüsleri

Hem Keçiborlu merkezinden hem de çevre ilçe ve köylerden yolcuların terminale ulaşımını sağlayan kooperatif minibüsleri ile de her yarım saatte bir terminale gidebilirsiniz. Minibüslerin pek çok semtte durakları var.

Taksi

541 477 12 30 numaradan ulaşabileceğiniz Terminal Taksi’nin yanı sıra 506 028 45 88 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz 7 gün 24 saat hizmet veren Merkez Taksi ile de istediğiniz saatte ilçenin otobüs terminaline ulaşmanız mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less