Star Diyarbakır Online Otobüs Bileti

Star Diyarbakır
Bugün
Yarın

Star Diyarbakır Hakkında

Diyarbakır’ın şehirler arası karadan yolcu taşıma sektöründe yükselen yıldızı Star Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu başta olmak üzere yurt genelinde pek çok şehre direkt seferler düzenliyor. Hem deneyimli sürücüleri hem de güler yüzlü hostesleri ile beğeni toplayan firma, 2001 yılından beri bölgenin sık tercih edilen otobüs şirketlerinden. 

Yolcu memnuniyetini her daim temel önceliği olarak belirleyen Star Diyarbakır ile seyahatinizde belirli aralıklarla sağlanan ikram servisinin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca ne zaman isterseniz servis personelinden yardım alabilirsiniz. Neredeyse her yıl otobüs filosunu yenileyen şirket, bu sayede yolcularına sağladığı konforu her zaman üst seviyede tutmayı hedefliyor. Diyarbakır, Ankara, Tutak, Yomra, Araklı, Aşkale, Bozyazı, Banaz, Ardahan, Bursa, İzmir, Çayeli, Denizli, Selçuk, Silifke, Şereflikoçhisar, Düzce, Iğdır, Nazilli, Sarıkamış, Manavgat, Sürmene, Gebze, Kayseri, Van, Konya, Kahramanmaraş ve Rize ise Star Diyarbakır ile seyahat edebileceğiniz belli başlı rotalar.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Star Diyarbakır otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Star Diyarbakır otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Star Diyarbakır seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Star Diyarbakır hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Star Diyarbakır; Diyarbakır, Batman, Gaziantep, Şanlıurfa, Adana, İzmir gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Star Diyarbakır ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Star Diyarbakır seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 4 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.5

Star Diyarbakır biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Star Diyarbakır otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Star Diyarbakır Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2001
Otobüs Sayısı: 30
Durak Sayısı: 198
Genel Merkez: Diyarbakır
Kurucu: Nurettin Üçdağ
Firma Puanı: 4.5 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less