Konya - Adana Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
344 km
Yaklaşık Sefer Süresi
5 sa 47 dk
En Son Satış
35 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
150 TL
Günlük Sefer Sayısı
76 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Özkaymak, Ben Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Konya Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Konya merkezine 5 km uzaklıkta bulunan Konya Terminali’ne ulaşım için pek çok yol bulunuyor. Ücretli ve ücretsiz ulaşım yollarından birini seçerek terminale ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Şehir merkezinden terminale gitmenizi sağlayan 59-B, 60-A, 96-A ve 97-B numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Her yarım saate bir hareket eden otobüsler sabah 6:00’den 24:00’a kadar hizmet veriyor.

Tramvay

Konya Terminali’ne ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biri de hafif raylı sistem. H2 numaralı tramvay hattı ile terminal yanındaki durağa ulaşabilir ve 5 dakikalık bir yürüyüşle otobüs peronlarına gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Konya Terminali içerisinde ve şehir merkezinde onlarca otobüs firmasının ofisi bulunuyor. Çoğu firma her yarım saatte bir hareket eden ücretsiz yolcu servislerine sahip. Şehir merkezindeki bilet satış ofislerinin önünde otobüs kalış saatinizden yarım saat önce hareket edecek olan bu servislerden faydalanabilirsiniz.

Taksi

Hızlı bir ulaşıma ihtiyacınız varsa şehrin her semtinde kolayca bulabileceğiniz taksilerle de terminale ulaşabilirsiniz.

Otogardan Adana Şehir Merkezine Ulaşım

Onlarca otobüs firmasının hizmet verdiği Adana Terminali’nde 8 km uzaklıktaki şehir merkezine ve ilçelere gidebilmeniz için birçok alternatif ulaşım aracı bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminalden şehir merkezine ulaşmak için 174, 198, 250 ve 252 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Otobüs durağı, terminal çıkış kapısının hemen önünde bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Yolculuk yaptığınız firmanın ücretsiz servisi ile hem şehir merkezine hem de Ceyhan, Çukurova, Karataş, Yüreğir ve Seyhan gibi merkezi ilçelerine ulaşabilirsiniz. Servisler genellikle otobüsünüz terminale ulaştıktan 15 dakika sonra hareket ediyorlar.

Minibüsler

Terminalin çıkış kapısı önündeki minibüs duraklarında her yarım saatte bir şehir merkezine ve ilçelere minibüs servisleri sağlanıyor. Saat 06:00'dan gece 24:00'a kadar minibüs hizmetinden faydalanabilirsiniz

Taksi

Hem terminal içinde hem de terminal çevresinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var. Taksilerle hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşmanız mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Konya - Adana Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıKonya Adana Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Özkaymak 195 TL10 5 sa 47 dk
Ben Turizm 180 TL7 5 sa 47 dk
Has Turizm A.Ş. 180 TL7 5 sa 47 dk
Seç Turizm 180 TL5 5 sa 47 dk
Isparta Petrol Turizm 150 TL5 5 sa 47 dk
Kontur Turizm 195 TL4 5 sa 47 dk
Aksu Turizm 180 TL3 5 sa 47 dk
Star Diyarbakır 180 TL3 5 sa 47 dk
Öz Gülaras Turizm 190 TL3 5 sa 47 dk
As Adana Seyahat 180 TL2 5 sa 47 dk
Seyahat Yazılarında Adana
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Konya - Adana otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Konya - Adana otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Konya - Adana seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Konya - Adana arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Konya - Adana arası toplam 344 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 6 saat sürüyor.
Konya - Adana arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Özkaymak, Ben Turizm, Has Turizm A.Ş., Seç Turizm, Isparta Petrol Turizm, Kontur Turizm, Aksu Turizm, Star Diyarbakır, Öz Gülaras Turizm, As Adana Seyahat Konya - Adana arası seferler düzenliyor.
expand_less