Konya Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Konya Otogarı
place
Yazır Mah. Doç.Dr. Halil Ürün Cad. 42250 Selçuklu/Konya
local_phone
+903322650244

Konya

Konya Terminali Hakkında

Türkiye'nin hem tarih hem kültür hem de sanayi bakımından en zengin şehirlerinden birisi olan Konya'nın modern terminali 2000 yılında açıldı. Bu yoğun şehirde her gün binlerce insana hizmet veren Konya Terminali’nde 100'den fazla otobüs firması her gün 7/24 saat Türkiye'nin dört bir yanına seferler düzenliyor.

Konya merkezinde İstanbul Caddesi üzerinde bulunan Konya Terminali oldukça merkezi bir konuma sahip ve şehrin her yerinden otobüslerle otogara kolayca ulaşılabilir. Özellikle yaz aylarında çok yoğun olan Konya Terminali içerisinde şehrin simgesi olan pek çok ürünü bulabileceğiniz güzel hediyelik eşya dükkanları da yer alıyor.

 

Şehir Merkezinden Konya Otogarı'na Ulaşım

Şehir Merkezinden Konya Otogarına Ulaşım

Otobüs

Şehir merkezinden otogara ulaşmak için 59-B, 60-A, 96-A ve 97-B numaralı otobüs hatlarını kullanarak otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tramvay

Konya Terminaline ulaşmak için H2 numaralı tramvay hattını kullanarak otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Yolculuk yaptığınız otobüs firmasına ait olan yolcu servislerini ücretsiz bir şekilde kullanarak şehir merkezinden Konya Otogarına ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less