Seç Turizm Online Otobüs Bileti

Seç Turizm
Bugün
Yarın

Seç Turizm Hakkında

Seç Turizm, şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında Türkiye'de ilk akla gelen ve öncü uygulamalara imza atan bir şirket olarak hatırlanmayı amaçlıyor. Bu doğrultuda dünya çapında uygulanan uluslararası standartların sürekli yakından takipçisi olan firmayla ülkemizin çeşitli şehirlerine ve ilçe merkezlerine direkt seyahat mümkün. Yolcularına sağladığı konforu artırmak adına araç filosunu belirli aralıklarla yenileyen Seç Turizm otobüslerinde televizyon yayınından kulaklık ve internet bağlantısına kadar çeşitli hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Üstelik seyahatiniz süresince firmanın hostesleri tarafından yapılan içecek servisinin tadını çıkarabilirsiniz. Filosunda 2+1 koltuk düzenine sahip araçlara da yer veren Seç Turizm ile Gaziantep, İzmir, Karacabey, Konya, Marmaris, Kütahya, Osmaniye, Uşak, İstanbul, Sakarya, Salihli Bursa, Eskişehir, Bodrum gibi Türkiye genelinde pek çok noktaya doğrudan seyahat etme olanağınız bulunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Seç Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Seç Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Seç Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Seç Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Seç Turizm; Gaziantep, Adana, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Seç Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Seç Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 9 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.2

Seç Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Seç Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Seç Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1972
Otobüs Sayısı: 52
Durak Sayısı: 231
Genel Merkez: Gaziantep
Kurucu: Hacı Mehmet Saip Konukoğlu
Firma Puanı: 4.2 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less