info_outlined

Sokağa çıkma yasaklarından şehirler arası seyahat edecek yolcular muaf tutuluyor, güvenle seyahat edebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için tıklayın.

close

Konya - İzmir Otobüs Bileti Ara

Konya - İzmir Otobüs Seferi
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
581 km
Yaklaşık Sefer Süresi
8 sa
En Son Satış
29 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
50 TL
Günlük Sefer Sayısı
36 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Kontur Turizm, Aksu Turizm

Konya Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Konya merkezine 5 km uzaklıkta bulunan Konya Terminali’ne ulaşım için pek çok yol bulunuyor. Ücretli ve ücretsiz ulaşım yollarından birini seçerek terminale ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Şehir merkezinden terminale gitmenizi sağlayan 59-B, 60-A, 96-A ve 97-B numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Her yarım saate bir hareket eden otobüsler sabah 6:00’den 24:00’a kadar hizmet veriyor.

Tramvay

Konya Terminali’ne ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biri de hafif raylı sistem. H2 numaralı tramvay hattı ile terminal yanındaki durağa ulaşabilir ve 5 dakikalık bir yürüyüşle otobüs peronlarına gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Konya Terminali içerisinde ve şehir merkezinde onlarca otobüs firmasının ofisi bulunuyor. Çoğu firma her yarım saatte bir hareket eden ücretsiz yolcu servislerine sahip. Şehir merkezindeki bilet satış ofislerinin önünde otobüs kalış saatinizden yarım saat önce hareket edecek olan bu servislerden faydalanabilirsiniz.

Taksi

Hızlı bir ulaşıma ihtiyacınız varsa şehrin her semtinde kolayca bulabileceğiniz taksilerle de terminale ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Konya - İzmir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Kontur Turizm80 TL68 sa
Aksu Turizm80 TL28 sa
Vip Lüks Adana80 TL28 sa
Adıyaman Ünal60 TL28 sa
Öz Diyarbakır70 TL28 sa
Mardin Seyahat100 TL28 sa
Seyahat Yazılarında İzmir
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar
expand_less