Karapınar Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Karapınar Otogarı
place
Alaaddin Mahallesi, 42400 Karapınar/Konya
local_phone
+903327555116

Karapınar

Konya Karapınar Terminali Hakkında

Konya, Ereğli, Adana ve Mersin arasında bir kavşak noktasında bulunan Konya Karapınar Terminali, ilçenin merkezine oldukça yakın ve içerisinde yolculara pek çok olanak sunuluyor. Küçük bir otobüs terminali olmasına rağmen Konya Karapınar Terminali’nden her saat Konya ve Adana dahil olmak üzere ülkemizin bütün büyük şehirlerine otobüs seferleri düzenleniyor. Konya Karapınar Terminali’nden Ereğli, Ulukışla, Karaman ve Hasandağı gibi pek çok ilçeye de her saat başı minibüs bulabilirsiniz.

Terminal çevresinde Anadolu lezzetlerini tadabileceğiniz restoranlar, marketler ve ATM; terminal içerisinde ise çay ocağı, mescitler ve tuvaletler bulunuyor. Terminalde belediye otobüsleri ve minibüsler de yolculara ilçe merkezine ulaşımı konusunda hizmet veriyor.

Şehir Merkezinden Karapınar Otogarı'na Ulaşım

İlçenin otobüs terminaline 24 saat boyunca yolcuların rahatça ulaşabilmesi için birçok ulaşım aracı bulunuyor.

Minibüsler

İlçe minibüsleri ile yolcular, Karapınar’ın her mahallesinden kolayca terminale gidebilirler. İlçeler arası hizmet veren minibüsler de Karapınar’ın komşu ilçelerinden ve köylerinden yolcuların terminale ulaşımını sağlıyor.

Belediye Otobüsleri

Konya Caddesi, Kurtbasan Caddesi ve Mimar Sinan Caddesi gibi yoğun caddelerde birçok durağı bulunan terminal otobüslerini kullanarak sabah saat 06:30’dan itibaren terminale gidebilirsiniz.

Taksi

İnönü Caddesi’nde durağı bulunan (0544) 873 26 50 numaralı Hastane Taksi, Çorakcılar Caddesi’nde durağı olan Anıt Taksi ve (0534) 939 55 42 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Otogar Taksi ile de 24 saat terminale gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less